تشکل‌های مذهبی مولفه موثر در مقابله با جنگ نرم هستند

تشکل‌های مذهبی مولفه موثر در مقابله با جنگ نرم هستند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام رضا دیلم ظهر پنجشنبه در دیدار با مداحان و هیات‌های مذهبی استان اظهار کرد: مداحان و مبلغین دین طلایه داران و پرچم داران نهضت انقلاب هستند.

وی با بیان این مطلب که هیات های مذهبی سرمایه های ارزشمندی هستند که در اختیار نهاد انقلابی تبلیغات اسلامی قرار گرفته اند افزود: باید به تشکل های دینی و هیات‌های مذهبی به عنوان مولفه‌های مهم جنگ نرم توجه کرد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان یادآور شد: امروز ایادی استکبار جنگ تمام عیار ادراکی و شناختی علیه هویت انقلابی و ارزش های ما به راه انداخته اند و تلاش می کنند مردم را به آینده انقلاب ناامید کنند و در چنین شرایطی نقش تبلیغ و اشاعه ارزش های دینی بسیار مهم است.

دیلم افزود: یکی از مصادیقی که می توان به عنوان نقشه راه و افق روشن از آن یاد کرد که حرف امام راحل بر زمین نماند بحث کمک های مومنانه و پیوست اجتماعی بود که تشکل های دینی در عرصه میدان عملاً نشان دادند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان این مطلب که هیات های مذهبی در حوزه مواسات و قرارگاه سلامت نقشه بی نظیری داشتند گفت: در افق ۱۴۰۰ سازمان تبلیغات اسلامی بنا داریم هیات ها و تشکلات مذهبی را به روزهای پر شکوه و حتی شرایط به مراتب بهتری برسانیم.

اخبار مرتبط

اجرای «مهرواره اوج» در گلستان

خانواده شهدا در پیامرسانی سیره و اهداف شهدا وظیفه سنگینی دارند

دولت انقلابی دست جریان نفوذ را قطع می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha