نیاز به روحیه تشکیلاتی شهید چمران در مجموعه های فرهنگی همدان

نیاز به روحیه تشکیلاتی شهید چمران در مجموعه های فرهنگی همدان

به گزارش سراج24، مهدی مهرابی اظهار کرد: شهید مصطفی چمران یک دانشمند بزرگ الکترونیک و فیزیک پلاسما بود که مدرک دکترای خود را از دانشگاه «برکلی» در کالیفرنیا دریافت کرد و برای ناسا سال‌ها پژوهش و تحقیق می‌کرد، این دانشمند برجسته یک فرمانده شجاع، توانمند، بی نظیر نظامی و جنگ‌های چریکی بود.

وی با بیان اینکه شهید چمران هم در حوزه‌های علم و دانش و هم در حوزه اخلاق و دین مداری جز برترین‌ها است، افزود: این شهید بزرگوار نمونه بارز استاد تراز انقلاب اسلامی بشمار می‌آید، دانشمندی که هرگز شیفته برخی پیامدهای مخرب علم نشده بلکه علم را جز به منزله وسیله در خدمت دین نپنداشته است.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهید چمران دانشگاه آزاد اسلامی همدان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشگاهیان، گفت: رهبر انقلاب می‌فرمایند که اساتید بسیجی باید ویژگی‌های شهید چمران را داشته باشند، ایشان مصطفی چمران را الگوی کامل برای اساتید معرفی کردند.

مهرابی با تاکید بر اینکه شهید چمران ویژگی‌های معنوی بسیار بالایی داشت، افزود: از دست‌گیری از مستضعفان در نقاط مختلف جهان گرفته تا حضور در جبهه‌های نبرد علیه باطل و استکبار از شهید چمران مجموعه‌ای از خصلت‌های خوب انسانی را نشان داد.

وی با بیان اینکه دکتر چمران برای دفاع از منافع قشر ضعیف جامعه از جان خویش گذشت، اضافه کرد: خدماتی که این شهید والامقام از خود به جای گذاشته است در همه زمین‌ها مهم و نشان دهنده مسیر نورانی آن شهید بزرگوار است.

مهرابی مدیر بودن در کنار تلاش برای فعالیت تشکیلاتی را یکی از مهمترین ویژگی‌های این مدیر موفق عنوان کرد و گفت: امروز بخصوص در امر تشکیلات سازی در استان همدان در مجموعه‌های انقلابی نیازمند روحیه این شهید بزرگوار هستیم تا بتوانیم در راستای اقدامات تشکیلاتی گام درستی برداریم.

اخبار مرتبط

پیشکسوتان دفاع مقدس در همدان تجلیل شدند

تقدیر آیت الله نوری همدانی از ایثارگری های سربازان گمنام امام زمان(عج)

تشکیل قرارگاه «راهیان پیشرفت» در بسیج دانشجویی استان اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha