آیین گلباران مزار شهدا ورامین برگزار شد

آیین گلباران مزار شهدا ورامین برگزار شد

به گزارش سراج24، آئین گلباران مزار شهدا ورامین روز پنجشنبه و همزمان با هفته قوه قضائیه و با حضور میرزاخانی، رئیس دادگستری، شمس دادستان، حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس ستاد هفته حقوق بشر آمریکایی استان تهران، سرگرد سعید تاجیک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین و جمعی از کارکنان مجموعه قضائی این شهرستان حضور داشتند.

رئیس ستاد هفته حقوق بشر آمریکایی استان تهران در این مراسم طی سخنانی گفت: کارکنان دستگاه قضا ادامه دهنده راه و روش شهید بهشتی و یاران ایشان هستند و در این راه هر چقدر تلاش ما باعث خوشحالی مردم گردد مصداق چشاندن طعم ناب اسلام محمدی است که مردم از آن بهره مند می‌گردند.

حجت الاسلام سید محسن محمودی با تقدیر از حضور مسئولان قضائی در آئین تجدید میثاق با شهدا افزود: اگر شهدا و ایثارگری آنها نبود ما نیز اکنون در این کسوت و مقام نبودیم و باید در همه مراحل زندگی از شهدا استمداد بطلبیم.

وی دشمن شناسی و اهداف آنها در خصوص نابودی کشور را مهم دانست و تصریح کرد: شرایط اکنون حساس است دشمنان بسیاری از خارج و داخل داریم، دشمن بیدار است و در حال فعالیت است، و نمونه آن فعالیت آنها در خصوص حمله به مراکز حساس ما است که باید در این خصوص بیشتر دقت کرد.

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به وظایف حساس دستگاه قضا در کشور نیز بیان کرد: قضاوت و برخورد با مجرمین و دستگیری از حقوق مردم وظیفه شما است حق الناس و حقوق مردم بسیار حساس است، مسند شما در بحث قضاوت مسند امیر المومنین (ع) است حضور مردم و انتخاب شایسته آنها در انتخابات و حضور آیت الله رئیسی نقطه امید و نگاه جدیدی بود و ضمن تقدیر از زحمات بی شمار عزیزان، سعی گردد در قضاوت‌ها فقط خداوند و حق الناس مردم دیده شود.

وی ورود دستگاه قضا به حمایت از تولید را عمل به منویات رهبری معظم انقلاب دانست و ادامه داد: دو اتفاق مبارک خرداد ماه در ورامین یکی بازگشایی مجدد کارخانه شیر وارنا و دیگری کارخانه قند موجب خشنودی مردم، تولید کنندگان و کارگران گردید و لازم است این حمایت‌ها ادامه پیدا کند تا به امید خدا بتوانیم ضمن ایجاد اشتغال و حمایت از تولید داخل، کشور را از لحاظ وابستگی به نفت نجات دهیم و اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبری معظم را بر پایه تولید داخل و صادارت پویاتر نمائیم.

محمودی در پایان در خصوص تخلفات صورت گرفته در انتخابات شورای شهر و بحث داغ آن در برخی شهرستان‌ها از جمله ورامین عنوان کرد: بحث خرید و فروش آرا باید از ذهن‌ها پاک شود اگر موردی هست برخورد شود و اگر نیست باید به مردم ثابت شود که چنین چیزی رخ نداده است و امید است با اهتمام دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضائی اگر تخلفی صورت گرفته است سریعاً برخورد شود.

اخبار مرتبط

سروده شاعر ورامینی در وصف سیدالشهدا

مزار شهدای گمنام ورامین گلباران شد

حضور حماسی مردم در انتخابات اعتبار و اقتدار کشور را افزایش می دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha