واکنش دبیرکل عصائب اهل الحق به توقیف سایت های مقاومت توسط آمریکا

واکنش دبیرکل عصائب اهل الحق به توقیف سایت های مقاومت توسط آمریکا

به گزارش سراج24، دبیرکل عصائب اهل الحق عراق به توقیف برخی سایت های ایرانی و جبهه مقاومت توسط ایالات متحده آمریکا واکنش نشان داد.

«قیس الخزعلی» در بیانیه ای گفت: روز بروز دروغ بودن شعارهای جعلی غربی ها درباره دفاع از حقوق بشر و آزادی بیان آشکار می شود.

وی افزود: آنچه چند روز پیش درباره خارج کردن نام رژیم اسرائیل و رژیم سعودی از فهرست ننگ قاتلان کودکان -با وجود اینکه دست داشتن آنها در این امر از روز روشن تر است- روی داد و امروز توقیف سایت های شبکه های مخالف با طرح آمریکایی-انگلیسی-اسرائیلی-سعودی-اماراتی حتی برای افراد کم بصیرت هم گواهی آشکار بر این است که این طرح بعد از شکست در میدان مواجهه نظامی کارش به بستن سایت ها رسیده که سلاح آنها کلمه و اندیشه است.

دبیرکل عصائب اهل الحق عراق گفت: این اقدام نشانگر شکست آنها در میدان رویارویی رسانه ای است و کانال های مقاومت توطئه های آنها را رسوا کردند.

الخزعلی ادامه داد: علیرغم اینکه این اقدام از نظر رزمندگان شجاع مقاومت ارزشی ندارد اما اینکه این تصمیم شامل شبکه هایی است که رابطه ای با محور مقاومت ندارند و تمام گناهشان دعوت به اخلاق و فضیلت و شعائر حسینی و مسائل دینی از زاویه دید مذهب اهل بیت علیهم السلام است، نشانه خطرناکی است که حقیقت دشمنی ریشه دار در ذهن ها و قلب های صاحبان این طرح را برملا می کند.

وی تصریح کرد: گرایش به این مذهب و تلاش برای ترویج افکارش از دید آنها جرم است همچنین نکته دیگری را نشان می دهد که توجه به آن ضروری است و آن حقیقت و خطر نقشی است که انگلیس در عراق و مقابله با تشیع به صورت کلی ایفا می کند.

الخزعلی تصریح کرد: در پایان اینکه ما فکر نمی کنیم سخن گفتن با صاحبان این طرح خصمانه سودی داشته باشد اما مهم وحدت کلمه و موضع از سوی جبهه حق است که قاعدتاً تمام آنها به دلایل متعدد که که در اینجا مجال ذکر آن نیست موضع یکسانی نخواهند داشت، اما تاکید می کنیم برای کسی که معتقد است اهل حق است و به امیرالمومنین علیه السلام گرایش دارد مجالی وجود ندارد که در راستای سلامت طلبی یا علل دیگر بی طرف باشد. چرا که حدیث می گوید: «باطل را یاری نکردی اما حق را هم خوار کردی». العیاذ بالله. از خداوند می خواهم که همه ما را عاقبت به خیر گرداند و ما را در جمله کسانی قرار دهد که دین را یاری کرده و به این ملت مظلوم خدمت کردند.

اخبار مرتبط

کارگاه تولید متن در رسانه‌های اجتماعی

سومین دوره رویداد هنری رسانه‌ای «عهدواره حاج قاسم»

بزرگداشت سردار سلیمانی در نهاوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha