تحقق گام دوم انقلاب با حمایت از نخبگان محقق می شود

تحقق گام دوم انقلاب با حمایت از نخبگان محقق می شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام عباسعلی گرزین بعدازظهر چهارشنبه در آیین اختتامیه ایده های برتر مهندسی اجتماعی اظهارکرد: این قبیل طرح ها بسیار مبارک است و باید استعدادها، نخبگان و مردم جامعه را با مسائل گوناگون درگیر کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: ایده پردازی و حمایت از ایده ها مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب بوده و باید حرکت عمومی جامعه به این سمت برود تا به اهداف گام دوم برسیم.

وی ادامه داد: این برنامه‌ها و مسئولیت‌ها و حضور تکلیف مدارانه نمادی از حرکات عمومی جامعه بوده که سازمان تبلیغات به دنبال آن است.

گرزین اضافه کرد: از تمام ایده ها و برنامه هایی که موجب حرکت عمومی در جامعه شوند برای حل مسائل کشور حمایت می‌کنیم و این دست برنامه ها را تحقق عینی و عملی گام دوم انقلاب می‌دانیم.

وی با اشاره به ایده ها و طرح های رسیده به جشنواره، گفت: اگر هر کدام از این ایده ها طور کامل پردازش شود گوشه‌ای از بارهای به زمین مانده انقلاب را برخواهند داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: حرکات و خلاقیت ها از سوی نخبگان قطعات پازل گام دوم انقلاب را کامل می‌کند و باید به سمتی برویم که ایران پیشرفته، سرفراز همراه با رفاه و معنویت که پرچمدار تمدن نوین اسلامی باشد، داشته باشیم.

اخبار مرتبط

کارنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نورانی و درخشان است

موضوع غدیر باید در سطح جامعه مطرح شود

روز عرفه کلاس خداشناسی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha