امید رمز تعالی جامعه است

 امید رمز تعالی جامعه است

یه گزارش سراج24، حجت الاسلام رضا دیلمی بعدازظهر چهارشنبه در آیین اختتامیه ایده های برتر مهندسی اجتماعی اظهار کرد: اگر در کلام نورانی امامین انقلاب تورقی داشته باشیم نقش مردم را بی‌بدیل خواهیم یافت.

معاون فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: اگر با نگاه تقابلی جبهه حق و باطل در کارزار تمدنی نگاهی بیندازیم می بینیم دشمنان اراده و امید مردم را هدف قرار داده اند.

وی بیان کرد: لذا باید در صدر تمامی مباحث و برنامه‌ها امیدافزایی باشد و اگر امید وجود داشت تعالی و رشد هم به دنبال آن خواهد آمد و اینجا است که مباحث دشمن‌شناسی، بصیرت افزایی، تقویت حس مسئولیت و دغدغه مندی مطرح می شود.

دیلمی گفت: این برنامه ها در رویکرد جدید سازمان تبلیغات وجود داشته و باید به این سمت برویم که صحنه تبلیغ، مردمی شود و همه اقشار، اصناف و گروه ها مبلغ ارزش ها و فضیلت ها باشند.

معاون فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: در اداره کل تبلیغات طرحی پیاده‌سازی و در کشور هم اجرا شد که براساس آن مردم به طور خاص زنان به عنوان ویرایشگران جامعه مطرح می شوند و باید هرکس نسبت به محیط پیرامونی خود دغدغه و حس مسئولیت داشته باشد.

وی بیان کرد: ۳۲۲ طرح در حوزه ویرایش گری محیط و اثرگذاری کانونی و محیطی به جشنواره ارسال شد که در سرفصل های آموزشی، کار، اشتغال، خانواده، محله و غیره بوده که ۵۰ اثر به تهران ارسال و در نهایت ۱۰ اثر منتخب شد که باید در جهت عملیاتی شدن آن گام برداشت.

اخبار مرتبط

اجرای «مهرواره اوج» در گلستان

خانواده شهدا در پیامرسانی سیره و اهداف شهدا وظیفه سنگینی دارند

دولت انقلابی دست جریان نفوذ را قطع می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha