امید رمز تعالی جامعه است

 امید رمز تعالی جامعه است

یه گزارش سراج24، حجت الاسلام رضا دیلمی بعدازظهر چهارشنبه در آیین اختتامیه ایده های برتر مهندسی اجتماعی اظهار کرد: اگر در کلام نورانی امامین انقلاب تورقی داشته باشیم نقش مردم را بی‌بدیل خواهیم یافت.

معاون فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: اگر با نگاه تقابلی جبهه حق و باطل در کارزار تمدنی نگاهی بیندازیم می بینیم دشمنان اراده و امید مردم را هدف قرار داده اند.

وی بیان کرد: لذا باید در صدر تمامی مباحث و برنامه‌ها امیدافزایی باشد و اگر امید وجود داشت تعالی و رشد هم به دنبال آن خواهد آمد و اینجا است که مباحث دشمن‌شناسی، بصیرت افزایی، تقویت حس مسئولیت و دغدغه مندی مطرح می شود.

دیلمی گفت: این برنامه ها در رویکرد جدید سازمان تبلیغات وجود داشته و باید به این سمت برویم که صحنه تبلیغ، مردمی شود و همه اقشار، اصناف و گروه ها مبلغ ارزش ها و فضیلت ها باشند.

معاون فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: در اداره کل تبلیغات طرحی پیاده‌سازی و در کشور هم اجرا شد که براساس آن مردم به طور خاص زنان به عنوان ویرایشگران جامعه مطرح می شوند و باید هرکس نسبت به محیط پیرامونی خود دغدغه و حس مسئولیت داشته باشد.

وی بیان کرد: ۳۲۲ طرح در حوزه ویرایش گری محیط و اثرگذاری کانونی و محیطی به جشنواره ارسال شد که در سرفصل های آموزشی، کار، اشتغال، خانواده، محله و غیره بوده که ۵۰ اثر به تهران ارسال و در نهایت ۱۰ اثر منتخب شد که باید در جهت عملیاتی شدن آن گام برداشت.

اخبار مرتبط

موضوع غدیر باید در سطح جامعه مطرح شود

روز عرفه کلاس خداشناسی است

عید قربان اوج بندگی در برابر پیشگاه الهی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha