دولت آیت الله رئیسی بهترین دولت در گام دوم انقلاب است

دولت آیت الله رئیسی بهترین دولت در گام دوم انقلاب است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام علی اکبری سه شنبه شب در آئین گرامیداشت میلاد امام رضا (ع) در حرم مطهر شاهچراغ (ع) بیان کرد: میلادهای ائمه معصوم به قدری با فضیلت است که براساس کتب دینی این روز همچون شب‌های قدر عنوان شده است.

وی ادامه داد: ائمه معصوم نوری ماندگار در زندگی جامعه بشری دارند و این نور که همواره دارای ثمرات و برکات زیادی است در زندگی انسان‌ها ماندگار خواهد بود.

حجت الاسلام علی اکبری ادامه داد: یکی از ویژگی‌های ائمه معصوم آن است که مأمنی برای قلوب مؤمنان است و در تمام سختی‌ها و مشکلات بهترین جایگاه برای مؤمنان است.

او در ادامه یادآور شد: وجود ائمه اطهار در جامعه اسلامی تضمین کننده آینده درخشان برای جامعه اسلامی است و با تاصی از سیره عملی ائمه اطهار می‌توان در مسیر درست و تعالی گام برداشت تا بتوان ضمن تضمین آینده جامعه نسبت به تربیت نسل انقلابی نیز اقدام کرد.

وی تاکید کرد: براساس کتب دینی امام رضا علیه السلام دارای ویژگی‌های مختلف و ویژه ای اما دارای دارای چهار ویژگی نسبت به ملت است که از جمله این ویژگی‌های می‌توان به رمزگشا بودن تعالیم قرآن به هر زبان، روشن کننده علوم، منجی بودن و ترد کردن دشمنان در جامعه و امن سازنده جامعه برای مؤمنان است.

اکبری ادامه داد: انتخابات امسال شرایط ویژه ای داشت و در زمانی قرار گرفته بود انتخابات همزمان با دهه کرامت برگزار شود و شاهد هستیم که رخداد عظیمی در جامعه اسلامی روی داد این در حالی است که دشمنان در تلاش بودند تا کشور در مسیری قرار بگیرد که آنان می‌خواهند.

وی افزود: برخی با تمام قوا در تلاش بودند تا انتخابات پرشور برگزار نشود از سوی دیگر کشور با یک جریان ناکارآمد و دلسرد کننده و زاویه دار با آرمان‌های انقلاب مواجه شده بود و مردم گاهی فکر کردند که دولت به فکر مردم نیست.

او ادامه داد: دشمنان فکر می‌کردند تنها ٢٠ درصد از مردم پای صندوق‌های رأی حضور خواهند یافت اما دیدیم که مردم با وفای عهد یکبار دیگر مشارکت فوق العاده ای به ثبت رساندند تا مقام معظم رهبری حضور مردم را در انتخابات حماسه حضور نامیدند.

اکبری یادآور شد: مردم انقلاب اسلامی با انتخاب درست نشان دادند که در مواقع حساس همواره در تلاش اند تا جامعه اسلامی را حفظ و به سمت تعالی هدایت کنند و مردم شخصی را انتخاب کردند که بهترین دولت برای گام دوم خواهد بود.

اخبار مرتبط

دولت بساط نجومی‌بگیرها را جمع کند/ معضل تفاوت فاحش دریافتی کارکنان برطرف شود

شکاف بین منابع و مصارف دولت باید به حداقل برسد

آمریکا فهمیده هرجا ایران باشد جایی برای حضور آنها نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha