مداحان فرماندهان نبرد فرهنگی علیه دشمنان هستند

مداحان فرماندهان نبرد فرهنگی علیه دشمنان هستند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام عباسعلی گرزین شامگاه سه شنبه در نشست صمیمانه با مداحان و هیات‌های مذهبی استان اظهارکرد: مداحان و هیات‌های مذهبی و تشکل‌های دینی فرماندهان واقعی میدان نبرد جنگ فرهنگی علیه دشمنان نظام و انقلاب هستند.

وی با تاکید بر گسترش و تثبیت هیات‌های مذهبی در استان گفت: سنگری که دشمن امید دارد با نفوذ در آن بتواند بین مردم و رهبر، نظام و همه ارزش‌های دینی فاصله بیندازد همین سنگر هیات‌های دینی است که اگر خدای نکرده راه نفوذ دشمن باز شود اثرات جبران ناپذیری دارد.

وی افزود: بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب ما تعصب بی منطق به هیچ چیز و هیچکس نداریم و اگر به اهل بیت و قرآن تعصب داریم هزاران دلیل منطقی در پشت آن قرار دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که انقلاب اسلامی کارآمدترین نسخه در دفاع از دنیا و آخرت انسان‌ها است، افزود: هرگز در طول تاریخ دیده نشده که یک شخصیت ملی برای دفاع از کشور جان داده باشد در حالی که جوانان انقلابی ما برای دفاع از خاک و ناموس و نظام جان خود را فدا کردند.

گرزین تصریح کرد: مداحان ثابت کردند بهترین تضمین کننده دنیا و آخرت مردم تفکر دینی است و در روزهای سخت یاریگر مردم بودند.

وی تصریح کرد: مداحان و هیات‌های مذهبی در دوران سیل و کرونا با تهیه غذای گرم، بسته‌های معیشتی و کمک جهیزیه به کمک نیازمندان شتافتند و در این راه تفاوتی بین شیعه و سنی قائل نبودند.

وی با بیان این مطلب که دشمن به دنبال آن است که هیات‌های مذهبی میدان را خالی کنند، بر فعالیت گسترده هیات‌های مذهبی تاکید کرد و افزود: همه باید مثل حاج قاسم مرد میدان باشیم و این موضوعی است که دشمن تحمل نمی‌کند و به همین دلیل او را به شهادت رساندند.

اخبار مرتبط

رقص و غوغای پرندگان در گلستان

چرا کرونا هنوز به پایان نرسیده است؟

نابودی طبیعت یا گردشگری

0 نظر

ارسال نظر

capcha