وحدت حقیقت امت اسلامی برای پیروزی بر دشمنان است

وحدت حقیقت امت اسلامی برای پیروزی بر دشمنان است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین رضا عزت زمانی، پیش از ظهر امروز سه شنبه در همایش نهضت تبلیغ که به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی در سالن همایش فرهنگسرای الغدیر برگزار شد، گفت: نعمت انقلاب اسلامی فرصت حضور نهادها و فعالیت‌های دینی و توسعه فعالیت‌های دینی را فراهم کرده و این نعمت عظیم الهی از آن مردم است.

وی با اشاره به استعانت مردم از مقام عظمای ولایت و اطاعت از ایشان ادامه داد: اگر امروزه مردم از مواسات و همدلی در کمک به دیگران نام می‌برند به برکت تبعیت از یک کلام و معرفتی است که در لایه لایه دین وجود دارد اما به واسطه کلام ولایت، از اثرگذاری بیشتری برخوردار می‌شود.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور افزود: تک تک افرادی که بر این معتقد بودند که دین و آبروی ما در برخی از عرصه‌ها خدشه دار شده است امروز مؤظف هستند در کمک به دولت منتخب پیشتاز باشند.

وحدت حقیقت امت اسلامی برای پیروزی بر دشمنان است

عزت زمانی بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی مردمی‌ترین سازمانی است که به واسطه اتصال و ارتباط با نهادهای مردمی دینی، هیأت و مبلغان دین شبکه مردمی مستحکم و پا به کار انقلاب اسلامی ایران را دارا است.

وی افزایش افزود: اگر ظرفیت عظیمی مردمی در میان نباشد، کشور نیز پیشرفت نخواهد کرد.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی اضافه کرد: تبلیغ باید مردمی شود به گونه‌ای که آحاد مردم نیز باید خود را مبلغین دینی بدانند.

وی به تقویت عرصه‌های مختلف تبلیغ به واسطه پشتیبانی معرفتی تأکید کرد، افزود: زمانی که از اجتماعی شدن تبلیغ سخن به میان می‌آید، منظور از آن، زیست و همراهی با مردم توسط افرادی که خود را مؤظف به تبلیغ دین می‌دانند.

اخبار مرتبط

شهید داود چراغى: هدف من خدمت به اسلام و آزادى قدس است

بچه های لرستان در همه جا گره های ما را باز کردند/ برای ما کار در جبهه فرهنگی لرستان مهم است

حاجی‌بابایی: مدیری که دنبال سرمایه است، باید از مسؤولیت نظام اسلامی خارج شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha