دولت آینده باید دولت پایان جناح گرایی و قبیله گرایی سیاسی باشد

دولت آینده باید دولت پایان جناح گرایی و قبیله گرایی سیاسی باشد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام حمید بهاری، حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد را مایه فخر و غرور ملی دانست و اظهار کرد: ملت مقاوم و همیشه در صحنه ایران اسلامی که بارها با حضور حماسی و انقلابی خود در مراسم و مناسبت‌های ملی همواره پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه بوده و دشمنان این نظام را مأیوس کرده این بار نیز بدون توجه به هیاهوی تبلیغاتی ۱۶۵ شبکه‌های فارسی زبان و تحریم انتخابات از سوی معاندین و با وجود دلخوری‌ها و گلایه مندی‌ها از ناکارآمدی‌ها، با حضور وحدت بخش، عظیم و خیره کننده خود در پای صندوق‌های رأی، با زنده نگه داشتن نام و یاد سردار دل‌ها و خلق حماسه جاودانه دنیا را مبهوت وحدت، عظمت و اقتدار خود کرده؛ و قدرت و صلابت خود را به رخ دشمنان کشیدند.

وی با اشاره به این که شروع کار دولت آینده باید روز تجلی وحدت ملی میان مسئولان باشد همان گونه که ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تجلی وحدت ملی ایرانیان بود، گفت: هرگونه سهم خواهی، جناح بازی و قبیله گرایی سیاسی باید ممنوع شود، فقط و فقط مشکلات مردم حماسه آفرین، در اولویت قرار گیرد، شایسته گزینی سرلوحه کار دولت انقلابی آینده و مجلس قرار گیرد و بدانند که مردم از مجادلات سیاسی خسته شده‌اند و هیچ جناحی نباید حضور مردم را به حساب خود بگذارد بلکه این پیروزی، پیروزی ملت، نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب و مکتب حاج قاسم سلیمانی است و مسئولان تنها باید از ملت پیروز تشکر نمایند و کمر همت برای حل مشکلات آنان ببندند

رئیس تبلیغات اسلامی گرمی تصریح کرد: قرار بود، «پروژه تحریم انتخابات» کلید بخورد، اما کلیدهای دشمن، ۴۳ سال است که دری را به روی آنها باز نمی‌کند. قرار بود ملت نیایند و مشارکت نداشته باشند، ولی خوشبختانه آن پروژه تحریم شکست خورد و اولین پیامش به دشمنان آن است که این ملت را نمی‌توان تحریم کرد. ملتی که از گرانی‌ها، چه بر اثر تحریم، چه به دلیل ناکارآمدی مدیران داخلی – گلایه‌ی بجا داشتند، باز پای انقلاب، امامین انقلاب، مکتب حاج قاسم و نظام خود ایستادند.

وی با اشاره به این که رأی میلیون‌ها ایرانی غیرتمند، پاسخی محکم به مخالفان نظام اسلامی بود. تصریح کرد: این میزان از مشارکت با دولتی که هشت سال معیشت مردم را زیر و رو کرده، حقیقتاً یک پیروزی و بی نظیر است. و نتیجه حضور مردم سرانجام خوب و مسرت بخشی را رقم زد و تمامی آرزوهای تحریم کنندگان انتخابات را برباد داد.

حجت الاسلام بهاری گفت: ایران، مهد دلیران از چنگال لیبرال‌ها، کد خدا پرستان، اشراف ویژه خوار، دریوزگان غرب و شاگردان مکتب ما نمی‌توانیم آزاد شد. و به فرموده رهبر فرزانه انقلاب، این انتخابات برای مردم یک جشن خواهد شد و مردم از این انتخابات به توفیق الهی خیر خواهد دید.

وی برپایی جشن شکرانه حضور و خلق حماسه کم نظیر، در این ایام متعلق به حضرت علی بن موسی الرضاء (ع) با محور پیروزی ملت دنبال شود، چه آن‌هایی که رأی داده‌اند و چه آن‌هایی که رأی ندادند. هر چند در انتخابات پیروز شدیم اما ۴ سال سخت پیش‌رو داریم، بیکاری، اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان، بورس، سر به فلک کشیدن قیمت دلار، کوچک شدن سفره مردم، تبعیض و نابرابری، یاس و نومیدی حاکم بر فضای جامعه در سایه ناکارآمدی برخی مدیران فشل و غرب گرا، تضعیف بنیاد خانواده، تورم و گرانی، آوار برداری از زندگی مردم و خرابه‌ای که دولت روحانی ایجاد نموده، یک همت جهادی می‌خواهد، اگر تا امروز تلاش کردیم گفتمان ما نمی‌توانیم، جایش را به گفتمان ما می‌توانیم بدهد، باید ده برابر، برای تحققش تلاش کنیم.

عضو شورای فرهنگ عمومی گرمی در ادامه به فعالیت‌های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرمی در راستای جذب حضور حداکثری مردم در انتخابات خاطر نشان کرد: ۲۵ برنامه مختلف مانند؛ برگزاری همایش‌های متعدد برای روحانیون، اقشار تأثیرگذار، مداحان، هیئت‌های مذهبی، زنان اندیشه ورز، خیرین، رأی اولی‌ها، همکاری با نهادهای انقلابی به ویژه سپاه ناحیه، حوزه‌های علمیه، دفتر امام جمعه، دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش، ارسال پیامک تشویقی برای حضور، تهیه لیست صاحبان رأی خاکستری و مذاکره و متقاعد کردن حضوری آنان، راه اندازی کاروان خودروی تبلیغ حضور پرشور مردم در پای صندوقهای رأی، برگزاری نشست‌ها در محوطه بیمارستان، پارک، مساجد و خیابان‌های پرجمعیت، تشکیل گروه جهادی از امامان محله و روستا، طلاب حوزه‌های علمیه خواهران و برادران، اعزام مبلغ به روستاهای دور افتاده برای تبلیغ و ترغیب آحاد مردم به مشارکت، تبلیغ و تولید محتوا برای بیش از ۳۰۰ کانال، گروه و شبکه‌های مجازی و پاسخ به پرسش‌ها و شبهات انتخاباتی، پشت ماشین نویسی، تبلیغ چهره به چهره، از جمله فعالیت‌های اداره تبلیغات اسلامی گرمی در راستای ترغیب مردم به حضور حداکثری و انتخاب اصلح در طول ایام انتخابات بوده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: علی‌رغم هجمه‌های گسترده سیاسی که دشمنان بیرونی نظام و برخی کارشکنی‌های داخلی علیه مشارکت مردم راه انداخته بودند، ملت اوج بلوغ سیاسی خود را نشان داد و حجت را بر مسئولان و خصوصاً دولت آینده تمام کرد.

اخبار مرتبط

اراده ایران بر گسترش روابط با الجزایر است

تعهد ایران در حمایت از جبهه مقاومت

جایی برای افراد سهم خواه در دولت انقلابی نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha