نیروهای «حشد شعبی» قصاب داعش را به هلاکت رساندند

نیروهای «حشد شعبی» قصاب داعش را به هلاکت رساندند

به گزارش سراج24 به نقل از بغداد الیوم، سلسله عملیات‌های ضد تروریستی نیروهای حشد شعبی عراق در نقاط مختلف این کشور ادامه دارد. نیروهای حشد شعبی به تازگی عملیات جدیدی را علیه تکفیریها در دیالی ترتیب داده اند.

بر اساس این گزارش، نیروهای حشد شعبی عراق مواضع بقایای تروریست‌های تکفیری داعش در اطراف منطقه «المقدادیه» واقع در دیالی را هدف قرار دادند. در جریان این عملیات، شماری از عناصر تکفیری داعش بازداشت شدند.

در همین ارتباط، «صادق الحسینی» سخنگوی محور دیالی در حشد شعبی گفت: نیروهای حشد شعبی در عملیات خود در اطراف المقدادیه توانستند «اسامه الناحر» از سرکردگان تکفیریها را که ملقب به قصاب داعش بود، به هلاکت برسانند.

سلسله عملیات‌های حشد شعبی علیه تروریست‌های تکفیری در عراق در حالی ادامه دارد که برخی طرف‌های داخلی و خارجی همچنان در راستای تخریب این گروه مقاومتی تلاش می‌کنند.

در همین ارتباط، پیشتر «احمد عبدالساده» تحلیلگر عراقی گفته بود: برخی به دنبال آن هستند تا نیروهای حشد شعبی را تضعیف کنند. هدف اصلی و اساسی از تضعیف نیروهای حشد شعبی در برهه کنونی تقویت داعش در عراق است.

عبدالساده در ادامه اظهار داشت: طی روزها و هفته‌های اخیر شاهد آن هستیم که سلسله اقدامات تروریستی علیه حشد شعبی در نقاط مختلف عراق تشدید شده است. این نشان می‌دهد که توطئه بزرگی علیه این گروه در جریان است.

این تحلیلگر مسائل سیاسی عراق همچنین عنوان کرد: تمام کسانی که با حشد شعبی مبارزه می‌کنند و برای تضعیف آن تلاش می‌کنند، حامی داعش هستند.

اخبار مرتبط

آغاز عملیات ضد تروریستی در شمال غرب «سامرا»

حزب الله عراق: سرویس‌های اطلاعاتی عربستان و امارات، داعش را مدیریت می‌کنند

داعش مسئولیت حمله به کاخ ریاست جمهوری افغانستان را برعهده گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha