فرزندان را متناسب با فرهنگ و تبلیغات دینی تربیت کنیم

فرزندان را متناسب با فرهنگ و تبلیغات دینی تربیت کنیم

به گزارش سراج24، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی صبح سه شنبه در نشست مدیران تبلیغات اسلامی مازندران وظیفه تبلیغ دینی را بسیار مهم دانست و افزود: سرباز تبلیغات اسلامی و نوکری مبلغان دین امری مهم است و تکریم مراجعه کنندگان باید برجسته‌تر باشد.

وی با عنوان اینکه عزت اجتماعی روحانیت محفوظ است، به امکانات و بودجه‌های محدود تبلیغات اسلامی اشاره کرد و خواستار رفع این مسائل و مشکلات شد.

وی بااظهار اینکه باید قدر انقلاب و نعمت‌ها را بدانیم، انتخاب آیت الله رئیسی را به عنوان منتخب مردم گرامی داشت و گفت: با انتخاب آیت الله رئیسی، گردونه ریاست جمهوری روی ریل اصلی خودش قرار گرفته است.

آیت الله لائینی با عنوان اینکه اصل و اساس دین ولایت به شمار می‌رود، افزود: عبادت و مناسک اگر در راستای ولایت باشد، دارای ارزش است.

امام جمعه ساری با بیان اینکه انقلاب اسلامی تعامل بین حاملان و حامیان ولایت است، افزود: اگر مدیریت مقام معظم رهبری نبود، دولت‌های ناسازگار داخلی بدتر از آمریکا عمل می‌کردند و هوش و ذکاوت حامل ولایت توانست دولت‌های داخلی را مدیریت کند و در عرصه‌های ملی و بین المللی بدرخشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار داشت: باید اطلاعات و معارف دین را به دیگران منتقل کنیم و این معارف را ساری و جاری کنیم.

وی با تاکید براینکه تبلیغات دینی تعمیق و ترویج یابد، گفت: خانواده‌ها باید قدرت تولیدمثل فرهنگی داشته باشند و فرزندان را متناسب با فرهنگ و تبلیغات دینی تربیت کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران خواهان فعال شدن مساجد و فعالیت امامان جماعت در مساجد استان شد.

اخبار مرتبط

تربیت حافظان قرآن کریم در حرم کریمه اهل‌بیت(س)

کنگره شهدا یک جریان شتابنده برای ترویج فرهنگ ایثار است

از توانمندسازی و شبکه سازی تا تحقق فرهنگ قرآنی درنظام مدیریت کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha