وصیت‌نامه شهید «رحمان صالحی»؛

بدانید تنها اسلام راه نجات ماست

 بدانید تنها اسلام راه نجات ماست

به گزارش سراج24، شهید «رحمان صالحی» در 4 تیر ماه 1349 در روستای گیران از توابع شهرستان الشتر به دنیا آمد. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. در لباس سبز پاسداری مشغول به خدمت بود که در 30 مرداد ماه 1370 در جاده بوکان در درگیری با گروه‌های ضد انقلاب، بر اثر اصابت گلوله به سر به شهادت رسید و در گلزار شهدای شهرستان الشتر به خاک سپرده شد.

فرازی از وصیت نامه شهید رحمان صالحی

جوانانی که در پشت جبهه‌ها نظاره گر شدید، وقت ماندن نیست که امام حسین (ع) با 72 تن در مقابل یزیدیان مبارزه و به شهادت رسید. اما بعد از مدتی پیر مردان و حتی جوانان افسوس می‌خوردند که آنجا نبودند که به کمک ابی‌عبدالله(ع) بشتابند.  ولی باید همان شعارها را جامه عمل پوشاند و واقعه آن روز عاشورای حسینی که اکنون  در جبهه‌های کشورمان طنین انداز شده و هر روز جوانانی عاشق، عارفانی صالح، مجاهدانی نستوه را از کشورمان به شهادت رسانده و حتی به کوچک و بزرگ ما رحم نکرده و شهرهای کشورمان را مورد تهاجم تانک‌های اهدایی از شرق و غرب قرار می‌دهند.

بنابراین باید با همت و پشتکار شما امت داغدیده و شهید پرور و شهید داده، خوی تجاوزگری را از ملحدان پست و پلید گرفته و به حول و قوه الهی تقاص خون شهیدان را از آنها بگیریم و مادران شاهد را از نبرد بی‌امان خود راضی و خشنود کنیم.

... وصیتم به پدر و مادر و خواهران و برادران و اهل فامیل و دوستان عزیزم: بدانید تنها اسلام راه نجات ماست. همیشه به یاد خدا باشیم و فرامین الهی را عمل کنیم. پشتیبان و از ته قلب مقلد صدر صد امام باشیم. اهمیت زیاد به نماز و روزه، دعاها و مجالس یادبود اباعبدالله(ع) و شهدا بدهید که تنها راه سعادت و توشه آخرت است.

امیدوارم که که پدر عزیزم برادرانم را دلداری داده، در شهادت این حقیر که فرزندی درست برای شما نبودم و نتوانستم حق پدری را به جا بیارم، مرا ببخشید و در شهادت من دلسرد و ناراحت نباشید.

اخبار مرتبط

نماینده جدید ولی فقیه در استان سمنان را بشناسید

کتاب «نظام سیاسی در اسلام» به چاپ رسید

مباهله واقعه ای برای دعوت سراسری به اسلام

0 نظر

ارسال نظر

capcha