مبارزه با فساد در قوه مجریه استمرار داشته باشد

مبارزه با فساد در قوه مجریه استمرار داشته باشد

به گزارش سراج24، آیت اله علی اسلامی و مجید تلخابی در پیامی به حجت‌الاسلام رئیسی بستر خدمت به اسلام و مسئولین و رفع محرومیت از آحاد ملت و تأمین عزت و اقتدار نظام را بزرگترین هدیه و خیر برای وی دانستند.

دو نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در این پیام با بیان اینکه مردم در کمال بصیرت عواملی همچون تحریم، کرونا و وسوسه‌های بیگانگان و همچنین اختلال آفرینی در امر انتخاب را کنار زدند و در ۲۸ خرداد حضور حماسی داشتند خطاب به حجت‌الاسلام رئیسی اظهار کردند: شما در حالی وکیل مردم نجیب و فهیم شدید که اگر طبق انتظار در رفع گرفتاری و حل مشکلات مردم قدم بگذارید وکالت خدای متعال را نیز خواهید داشت.

این دو با تبریک این انتخاب مردم به مقام معظم رهبری، گفتند: امیدواریم بمدد خدای متعال و رضایت حضرت ولی عصر (عج) مایه امن و آرامش ملت عزیزمان بشوید.

نمایندگان مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت ادامه و استمرار مبارزه با فساد و افساد بویژه در قوه مجریه، معالجه فوری و ضربتی معیشت سخت محرومین و مستمندان صبور و ایتام آل محمد (ص) را از رئیس جمهور منتخب خواستار شدند.

این دو ادامه دادند: تقسیم و تکه تکه کردن مردم و نسبت اصولگرایی و اصلاح طلبی و واژه‌هایی از این قببل چه آسیب‌ها و صدماتی بر صف مرصوص امت وارد کرده و چه جراغ سیزهایی به دشمنان نشان داده شده است و اینکه چند سالل این باند و چندسال دیگر باند همانند باند لات و عزی وقت و سرمایه و امکانات را هدر داده و گاهی هم بجان هم می‌افتند و فتنه‌ها بپا می‌کنند.

نمایندگان مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در پایان از حجت‌الاسلام رئیسی خواستند: همت و اراده را مضاعف نموده، ملت بزرگ ایران را از این دو قطبی‌ها نجات داده و همه را در محور مکتب ولایت گرد هم اورید و انسجام و یکپارچگی را جایگزین این کشاکش و دسته بندی ها نمائید. قطعاً مردم هم که خسته از این جناج بندی ها هستند استقبال خواهند کرد.

اخبار مرتبط

وظیفه ما معرفی اسلام ناب محمدی (ص) و اسلام انقلابی است

جاهلیت مدرن، بحران‌ساز است

آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی به ملکوت اعلی پیوست

0 نظر

ارسال نظر

capcha