انتخاب آیت‌الله رئیسی نتیجه بصیریت بالای مردم بود

انتخاب آیت‌الله رئیسی نتیجه بصیریت بالای مردم بود

به گزارش سراج24، ماموستا فایق رستمی ظهار کرد: مشارکت مردم استان کردستان و کشور در انتخابات دیروز حماسه بزرگی بود.

وی خاطرنشان کرد: مردم انقلابی، ولایت‌مدار و مرزدار کردستان با مشارکت در این عرصه سیاسی و سرنوشت‌ساز بار دیگر نشان دادند که هرگز از آرمان‌های انقلاب و تبعیت از خط ولایت فقیه زاویه نمی‌گیرند و با وجود تمام دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان در میدان حاضر هستند.

ماموستا رستمی تصریح کرد: روز گذشته شاهد بودیم که مردم با چه شور و اشتیاقی پای صندوق‌های اخذ رأی آمدند و ضمن مشارکت در تعیین سرنوشت خود، آب پاکی روی دست دشمنان ریختند و هجمه‌های گسترده آنان را نقش برآب ساختند.

امام جمعه سنندج افزود: مشارکت مردم در انتخابات بیانگر زمان‌شناسی و وطن دوستی ملت ایران است ملتی که با وجود تمام مشکلات همچنان میدان‌دار عرصه‌های سرنوشت‌ساز و حیاتی در کشور هستند.

ماموستا رستمی با عنوان اینکه مشارکت حداکثری ملت ایران در انتخابات پیام وحدت و همدلی را به جهان مصادره کرد، افزود: مردم به حقیقت پیروز این حماسه بزرگ بودندو با خلق این حماسه بزرگ عظمت ملت ایران را در جهان به تصویر کشیدند و نشان دادند برای عبور از مشکلات همه در میدان همدل و هم صدا زیر لوای ولایت آماده نقش‌آفرینی‌های بزرگ هستند.

امام جمعه سنندج در ادامه ضمن تبریک به منتخبین مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا گفت: انتخاب ریاست جمهوری نشان داد، مرم ایران از روی آگاهی و بصیرت انتخاب می‌کنند.

ماموستا رستمی خاطرنشان کرد: انتخاب آیت‌الله رئیسی توسط ملت ایران بیانگر این موضوع است که مردم رأی خود را هدر ندادند و کسی را انتخاب کردند که برای نظام، ملت و جامعه بشری دلسوز است.

وی اضافه کرد: با مشارکت بابصیرت مردم فردی به عنوان ریاست جمهوری انتخاب شد که الگوی کامل مبارزه با فساد و رانت‌خواری است.

امام جمعه سنندج ابراز امیدواری کرد: با وجود آیت‌الله رئیسی زمینه رفع تمام مشکلات جامعه ما فراهم شود.

اخبار مرتبط

مولوی کریم‌زایی: اهل سنت تاسوعا و عاشورا را به یاد لبهای تشنه امام حسین(ع) روزه می‌گیرند

پیکر مادر شهید کریمی خو در کرمانشاه به خاک سپرده شد

موضوع مهم تبیین و روشنگری مردم وظیفه ائمه جمعه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha