انتخاب آیت‌الله رئیسی نتیجه بصیریت بالای مردم بود

انتخاب آیت‌الله رئیسی نتیجه بصیریت بالای مردم بود

به گزارش سراج24، ماموستا فایق رستمی ظهار کرد: مشارکت مردم استان کردستان و کشور در انتخابات دیروز حماسه بزرگی بود.

وی خاطرنشان کرد: مردم انقلابی، ولایت‌مدار و مرزدار کردستان با مشارکت در این عرصه سیاسی و سرنوشت‌ساز بار دیگر نشان دادند که هرگز از آرمان‌های انقلاب و تبعیت از خط ولایت فقیه زاویه نمی‌گیرند و با وجود تمام دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان در میدان حاضر هستند.

ماموستا رستمی تصریح کرد: روز گذشته شاهد بودیم که مردم با چه شور و اشتیاقی پای صندوق‌های اخذ رأی آمدند و ضمن مشارکت در تعیین سرنوشت خود، آب پاکی روی دست دشمنان ریختند و هجمه‌های گسترده آنان را نقش برآب ساختند.

امام جمعه سنندج افزود: مشارکت مردم در انتخابات بیانگر زمان‌شناسی و وطن دوستی ملت ایران است ملتی که با وجود تمام مشکلات همچنان میدان‌دار عرصه‌های سرنوشت‌ساز و حیاتی در کشور هستند.

ماموستا رستمی با عنوان اینکه مشارکت حداکثری ملت ایران در انتخابات پیام وحدت و همدلی را به جهان مصادره کرد، افزود: مردم به حقیقت پیروز این حماسه بزرگ بودندو با خلق این حماسه بزرگ عظمت ملت ایران را در جهان به تصویر کشیدند و نشان دادند برای عبور از مشکلات همه در میدان همدل و هم صدا زیر لوای ولایت آماده نقش‌آفرینی‌های بزرگ هستند.

امام جمعه سنندج در ادامه ضمن تبریک به منتخبین مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا گفت: انتخاب ریاست جمهوری نشان داد، مرم ایران از روی آگاهی و بصیرت انتخاب می‌کنند.

ماموستا رستمی خاطرنشان کرد: انتخاب آیت‌الله رئیسی توسط ملت ایران بیانگر این موضوع است که مردم رأی خود را هدر ندادند و کسی را انتخاب کردند که برای نظام، ملت و جامعه بشری دلسوز است.

وی اضافه کرد: با مشارکت بابصیرت مردم فردی به عنوان ریاست جمهوری انتخاب شد که الگوی کامل مبارزه با فساد و رانت‌خواری است.

امام جمعه سنندج ابراز امیدواری کرد: با وجود آیت‌الله رئیسی زمینه رفع تمام مشکلات جامعه ما فراهم شود.

اخبار مرتبط

لزورم همیاری مردم در اجرای طرح تفصیلی شهری در منطقه کن

واکنش امام جمعه سمنان به فیلم موهن «عنکبوت مقدس»

نبود نظارت و بودجه کافی، مشکل راه‌های روستایی در دیشموک

0 نظر

ارسال نظر

capcha