حضور ملت توطئه های شوم را نقش بر آب کرد

حضور ملت توطئه های شوم را نقش بر آب کرد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام علی معبودی در دیدار با کارکنان سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: در سال‌هایی که از انقلاب اسلامی می گذرد تمام تلاش دشمن این بود که مردم را از انتخابات منصرف کند.

وی خاطرنشان کرد: نگرانی دشمن از این بابت بود که ملت ایران آگاهانه و آزادانه اسلام را انتخاب کردند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی یادگار بزرگ امام خمینی(ره) در همه عرصه ها پیشرفت قابل توجهی داشت و دشمن می خواست این الگوی خاص محقق نشود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین تصریح کرد: ملت ایران پیروز انتخابات و دشمنان و بدخواهان نظام که همواره برای شکست انقلاب برنامه ریزی و طراحی می‌کنند، شکست خوردگان این صحنه به شمار می‌روند.

وی اظهار کرد: به منتخب ملت  آیت الله سید ابراهیم رئیسی تبریک می‌گویم و امیدوارم در سایه تدابیر و برنامه‌هایی که به ملت ارائه شد بتواند با اقتدار مدافع منافع ملت ایران باشد و شاهد توسعه، رفاه و آسایش بیش از پیش ملت در دولت جدید باشیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: همبستگی و همدلی مردم ایران زمین و پیروی آنان از رهبری فرزانه انقلاب اسلامی ستودنی است و  در شرایط حساس کنونی که زیاده خواهی دشمنان هر روز امید ملت را هدف قرار می دهد، حضور میلیونی ملت یکبار دیگر توطئه های شوم را نقش بر آب کرد.

اخبار مرتبط

حضور در مساجد خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان می‌شود

تهدید ملت ایران را منسجم تر می کند

حضور مردم در انتخابات پاسخ روشنی به دشمنان نظام بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha