رأی مردم به ابراهیم رئیسی بازگشت به اصل پیام انقلاب بود

رأی مردم به ابراهیم رئیسی بازگشت به اصل پیام انقلاب بود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام مهدی نوروزی، اظهار کرد: حضور مردم در صحنه انتخابات دو پیام برای معاندین خارجی و همچنین مسئولان داخلی به همراه داشت که در صورت دریافت این پیام به راحتی می‌توان حضور آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رأی را به خوبی تبیین و تشریح کرد.

وی تصریح کرد: پیام ملت ایران برای دشمنان و معاندین نظام اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد این بود که ملت ایران به رغم همه کارشکنی‌ها، توطئه‌ها و تلاش امپراطوری رسانه‌ای غرب هیچ وقت از اصل نظام، ارزش‌ها و آرمان‌های آن خسته و ناامید نشده بلکه تلاش می‌کنند تا در مسیری گام بردارند که بخش عظیمی از مشکلات و نارسایی‌های مدیریتی برطرف و به نوعی حقانیت و اصالت نظام اسلامی مورد حمایت و همراهی قرار گیرد.

مدرس حوزه و دانشگاه‌های اردبیل گفت: معاندین خارجی نظام اسلامی به اصل این موضوع واقف هستند که ملت ایران هیچ وقت از پشتیبانی نظام اسلامی و حاکمیت اسلام و قرآن عقب‌نشینی نمی‌کند ولی از برخی از مدیریت‌های داخلی و نگاه ارباب رعیتی برخی از مسئولان گله‌مند هستند که این گلایه‌ها را در آرای خود به خوبی نشان دادند.

نوروزی به پشتوانه رأی مردم و ضرورت خدمت به آحاد جامعه بر اساس این پشتوانه عظیم اشاره کرد و افزود: در عرصه بین‌المللی دشمنان و دوستداران نظام به خوبی فهمیده‌اند که این مردم همواره شگفت‌ساز صحنه‌های سخت و دشوار بوده و قطعاً باید در حل مشکلات داخلی و خارجی تدبیری درست بیندیشند.

وی پیام معنادار حضور ملت در پای صندوق‌های رأی را در انتخاب رئیس جمهور آینده بازگشت به پیام اصیل انقلاب اسلامی و ارزش‌های مورد تاکید مقام معظم رهبری و حتی امام راحل برشمرد و خاطر نشان کرد: میزان مشارکت مردم در انتخابات ۲۸ خرداد نشان می‌دهد که مردم به دور از شعارهای احساسی و اغراق‌گونه به کاندیدایی رأی دادند که اصلی‌ترین پیام او برگرفته از بطن و متن پیام‌های انقلابی و آرمان‌های ۴۲ سال اخیر بوده و همواره بر تداوم این مسیر پای فشرده است.

نوروزی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: ملت ما به برخی مدیریت‌های ناصحیح در جامعه، دزدی‌ها، اختلاس‌ها و رانت‌ها معترض هستند و به صورت شفاف اعلام می‌کنند که در مسیر مدیریت جامعه با هیچ گروه، جناح و فردی عقد اخوت نبسته و همواره بر حضور مؤثر مدیران شایسته در رأس کار تاکید دارند.

مدرس حوزه و دانشگاه‌های اردبیل بیان کرد: رئیس جمهور منتخب باید در مسیر جدید مدیریت جامعه باید به نحوی عمل کند تا در کنار اصلاح امور مردم، اعتمادسازی به شکل درست و صحیح اتفاق افتاده تا در سال‌های بعد این میزان مشارکت ارتقا یابد.

 

اخبار مرتبط

نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری دار فانی را وداع گفت

استان اردبیل به قطب سرم‌سازی و داروسازی کشور تبدیل می‌شود

بازداشت فرد هتاک به مقدسات اسلامی در اردبیل

0 نظر

ارسال نظر

capcha