حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری:

رجاء واثق دارم زمینه دولتِ جوان حزب‌اللهی را فراهم خواهید کرد

رجاء واثق دارم زمینه دولتِ جوان حزب‌اللهی را فراهم خواهید کرد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌ علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور در پیامی پیروزی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری را تبریک گفت.

متن پیام حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب مستطاب آیت‌الله آقای سید ابراهیم رئیسی دامت افاضاته

سلام علیکم و رحمه الله

باتقدیم احترام و تهنیت ایام دهه نورانی کرامت و میلاد مسعود حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام؛ انتخاب قاطع و شایسته جنابعالی در انتخابات پرشور ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت بزرگ ایران، ازسوی خود و اعضای شورای سیاستگذاری، نمایندگان معزز ولی فقیه در استان ها و ائمه مکرم جمعه سراسر کشور تبریک می‌گویم.

خاطره خوب مردم ما از مجاهدت عاشقانه‌تان به آستان قدس رضوی علیه‌السلام و خدمتگزاری صادقانه در دستگاه قضا با نگاه و رویکرد و اقدام تحول‌خواهانه، موجب اعتماد مردم شریف ایران اسلامی از همه اقشار و اقوام و مذاهب به جنابعالی گردید. اقدام تحول‌خواهانه در دستگاه قضا موجب اعتماد مردم ایران ب

رجاء واثق دارم در این شرایط خطیر و حساس، با همان نگاه و اقدام جهادی و با انتخاب یاران مجاهد و کارآمد و با نشاط، زمینه دولت جوان حزب‌اللهی را که نسخه علاج مشکلات کشور اسلامی است، فراهم خواهید کرد.

توفیقات روزافزون و سلامتی شما، همراه با هدایت‌ها و دستگیری‌های امام رئوف و عنایات امام زمان علیهم‌السلام و امداد شهدای عزیزمان را در تحقق آرمان‌های امام راحل عظیم‌الشأن با زعامت رهبر حکیم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند علیم و قدیر خواستارم.

اخبار مرتبط

مهم‌ترین مطالبات مردم از دولت آینده چیست؟

انتخاب اعضای کابینه آیت‌الله رئیسی به مرحله ارزیابی‌ تخصصی رسید

در جلسه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با آیت الله رئیسی چه گذشت؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha