حضور مردم در انتخابات نشان دهنده شکست سنگین جبهه باطل است

حضور مردم در انتخابات نشان دهنده شکست سنگین جبهه باطل است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام عباسعلی گرزین، در پیامی مشارکت پرشور مردم را در انتخابات ۲۸ خرداد تبریک گفت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان مشارکت پرشور مردم در انتخابات امت صبار و شکور ایران را حضور انقلابی و معنا دار، تعیین کننده، آگاهانه، مقتدرانه و آرامش آفرین خواند که پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی علیرغم همه تهدیدات و هجمه‌های جبهه معاند و جنگ‌روانی دشمنان اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به تجلی رشد سیاسی، عزم انقلابی و ظرفیت مدنی ملت ایران در انتخابات شورانگیز، زیبا و پرشکوه ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، افزود: مشارکت شورانگیز و بالای مردم در پای صندوق‌های رأی، یک تحول عمیق، تعالی ویژه و جشن سیاسی واقعی است که باید به آن افتخار کرد، زیرا این حضور، پیام‌های مهمی را به دنیا مخابره کرده است.

گرزین در ادامه با اشاره به اینکه این انتخابات پرشور کرامت امام رضا (ع) به امت صبّار و شکور ایران است، تصریح کرد: اولین پیام آن، پیوند عمیق‌تر مردم با انقلاب اسلامی و رهبر حکیم آن، امام خامنه ای است، که این خود، راهبردی‌ترین پیام ۲۸ خرداد است.

وی گفت: دومین پیام آن، اعلان رسمی ابرقدرتی همه جانبه جمهوری اسلامی ایران و حضور تعیین کننده و تأثیرگذار آن در تمام مناسبات حال و آینده جهان است زیرا با وجود حجم سنگین جنگ اقتصادی و سیاسی و امنیتی دشمنان خارجی و ایادی داخلی آنها علیه مردم ایران اسلامی، این حجم از حضور و مشارکت و حمایت، نشان دهنده شکست سنگین تمام نقشه‌های جبهه باطل و دشمنان یک دست شده جمهوری اسلامی ایران و تحمیل اراده مردمی جمهوری اسلامی بر اراده‌های کشورهای استکباری و استبدادی به ویژه از این پس، است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: سومین پیام آن تضمین پیشرفت و اعتلای کشور و امنیت ملی و شور و نشاط پایدار ملت در همه عرصه‌ها به ویژه در حل مشکلات اقتصادی و تولیدی و اشتغال و فرهنگی و اجتماعی فعلی جامعه است.

وی افزود: ملت بیدار ما بار دیگر در این لیله القدر انقلاب و آزمایش بزرگ سیاسی اجتماعی، توانست ثابت کند که جمهوری اسلامی ایران به برکت ارزشهای انقلاب اسلامی، در برابر تهاجم سیاسی و روانی از چنان مصونیت و صلابتی برخوردار است که با گذشت ۴۳ سال از آغاز مردم سالاری دینی در این کشور، از همیشه تازه نفس‌تر و سرزِنده‌تر در صحنه حاضر گشته و دوستان را به ادامه‌ی راه روشن خود مطمئن و دشمنان را کاملاً مأیوس می‌سازد.

گرزین در ادامه در برابر عزم و ایمان مردم عزیز تصریح کرد: این موفقیت بزرگ را به حضرت ولیّ‌الله‌الاعظم روحی‌فداه، نایب عام شأن حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و به پیشگاه بلند حضرت امام خمینی (ره) و ارواح طیبه شهدا به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی و به یکایک آحاد ملت خصوصاً هم استانی‌های عزیزم تبریک عرض می‌کنم و همگان را به قدردانی از این لطف الهی و شکرگزاری در برابر پروردگار حکیم و علیم دعوت می‌کنم.

وی در پایان از تمامی تشکل‌های دینی، شبکه تبلیغ، رسانه‌ها، گروه‌های هدف سازمان تبلیغات اسلامی و همه عزیزان به جهت حضور در عرصه انتخابات و تلاش برای تحقق حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی، تلاش کردند، تشکر و قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

مردم با وجود گلایه مندی حماسه آفریدند

پروژه تضعیف انتخابات ایران شکست خورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha