تبریک جامعه روحانیت مبارز به «رئیسی»

تبریک جامعه روحانیت مبارز به «رئیسی»

به گزارش سراج24،در پی برگزاری حماسه بزرگ ۲۸ خرداد و انتخاب حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم‌ رئیسی، جامعه روحانیت مبارز با صدور بیانیه‌ای از ملت هوشمند و انقلابی ایران قدردانی کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت غیور و هوشمند ایران اسلامی!

سلام علیکم

بدون تردید حضور حماسی و پرشور شما در روز ۲۸ خرداد برگ زرین و مقطع تاریخی شکوهمندی در کتاب سترگ افتخارات این مرز و بوم به ثبت رساند و یوم الله دیگری را رقم زد.
پیام حضور پرشور شما مردم عزیز و انقلابی، اولا تداوم اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی و ثانیا «نه بزرگ» به معاندان نظام و بدخواهان ملت بود که از مدت ها قبل بر طبل توخالی تحریم انتخابات کوبیده و تلاش کردند تا شما مردم را در مسیر ناامیدی و دلسردی قرار دهند اما شما، صحنه گردان میدان و پیروز واقعی این عرصه بودید.

شما باز هم وفاداری خود را به آرمان‌های امام و انقلاب و پاسداشت خود را نسبت به خون شهدا نشان داده و با خلق حماسه ای دیگر بر اقتدار، امنیت و عزت ایران اسلامی در عرصه‌های داخلی و خارجی افزودید. پیام‌ این حضور هوشمندانه و زمان‌شناسی، در عرصه‌های بین‌المللی در پیش چشمان دوست و دشمن به نمایش گذاشته شد و دشمنان و معاندان را بار دیگر در بن بست شکست و ناامیدی قرار داد. درود خدا بر همت جزم و آفرین بر عزم خستگی‌ناپذیر و اراده حق طلبانه ملت بزرگ ایران

جامعه روحانیت مبارز با مباهات، این پیروزی را که مصداق نصرت الهی است، به ملت شریف ایران و نیز به محضر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) که با هدایت و راهبری در یکی از حساس‌ترین لحظات تاریخ انقلاب، راه روشن بصیرت و حقیقت را پیش پای همگان گذاردند و نیز به حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی که به حق شخصیتی شایسته و «منتخبی اصلح» هستند تبریک می‌گوییم و از همه مراجع عظام تقلید، روحانیت معظم و کنش‌گران سیاسی و برگزار کنندگان انتخابات، که زمینه حضور حماسی مردم را فراهم کردند، تقدیر نموده و امیدواریم که «دولت جدید» با همت و اراده جهادی و با حضور مدیران شایسته و کارآمد شکل گرفته و بتواند از انبوه مسائل و مشکلات و کاستی‌های اقتصادی و اجتماعی که در سالیان گذشته گریبانگیر این ملت مقاوم و نجیب بوده بکاهد.

جامعه روحانیت مبارز ضمن قدردانی از این مشارکت و حضور پرشکوه و تعظیم در مقابل همت والای مردان و زنان ایران اسلامی آرزومند آینده‌ای درخشان و سعادتمند برای مردم و نظام اسلامی است.

جامعه روحانیت مبارز

۲۹ خرداد ۱۴۰۰

 
 

اخبار مرتبط

بازگشت مقتدرانه و عزت‌آفرین از این مأموریت خطیر را تبریک می‌گویم

پیام تبریک آیت‌الله رئیسی به مناسبت روز ملی مالزی

محمد مخبر مسئول هماهنگی تیم اقتصادی دولت شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha