حضور مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمن بود

حضور مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمن بود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان در پیامی تصریح کرد: حضور حماسی مردم ولایی و انقلابی ایران اسلامی در انتخابات ۱۴۰۰ مشت محکمی بر دهان یاوه گویی  های دشمنان اسلام و انقلاب بود.

متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور حماسی، پرشور و غرورآفرین مردم ایران اسلامی و بویژه مردم فهیم، ولایتمدار و بافرهنگ استان لرستان در سیزدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بار دیگر مردم سالاری دینی را در کشور متجلی ساخت و حماسه بزرگ دیگری را در کارنامه پر افتخار این ملت فهیم و آگاه به ثبت رساند.

مردم ایران با حضور حماسی و کم نظیر خود در روز ۲۸ خرداد ماه ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای (مدظله العالی) و راه نورانی شهدای انقلاب اسلامی، عزم و اراده ی خود را در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل حیرت جهانیان به نمایش گذاشتند. قطعا پیروز واقعی این حماسه مردمی هستند که با حضور دشمن شکن خود به یاوه گویی های بیگانگان پایان دادند. 

اکنون که حماسه‌ سیاسی و نقطه اوج آن در جمعه‌ ۲۸ خرداد با پیروزی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به سرانجام رسیده است، هیجان و التهاب روزها و هفته‌های رقابت، باید جای خود را به همکاری و تعاون داده و طرفداران نامزدهای رقیب در آزمون بردباری و متانت و دانایی نیز به رئیس جمهوری اسلامی منتخب یاری نمایند، زیرا که وحدت ملی و رفق و مدارا، پشتوانه امنیت کشور و خنثی‌کننده‌ ترفندهای دشمنان است.

لازم می دانم از سوی مردم انقلابی و متدین، خانواده‌های شهیدان و جانبازان استان لرستان به حجت الاسلام و المسلمین رئیسی رئیس جمهوری اسلامی منتخب دوره سیزدهم تبریک عرض نمایم.

همه باید برای دست یافتن به آرمان‌های بزرگی که رئیس‌جمهور منتخب و همکاران وی در دولت انقلابی مسئولیت تحقق آن را دارند کمک و همکاری صمیمانه نمایند.

رئیس‌جمهور منتخب، تا روز پذیرش رسمی مسئولیت، دارای فرصت ارزشمندی است که شایسته است بیشترین بهره از آن برده شود و کارهایی که شروع مسئولیت خطیر ریاست جمهوری، بدان نیازمند است، بی‌درنگ آغاز نمایند.

آنچه کاملا مشهود بود حضور نیروهای مسلح انتظامی، نظامی، امنیتی، بسیج مستضعفین، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی که در آفرینش این حماسه و ایجاد امنیت و آرامش نقش ماندگاری را ایفا نمودند.

اینجانب از حضور حماسی و جهاد گونه مردم همیشه در صحنه و انقلابی استان لرستان، ستادهای طرفداران داوطلبین ریاست جمهوری اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا و جوانان انقلابی، گروه‌های جهادی، طلاب و فرهیختگان و برجستگان حوزه  و دانشگاه، ادارات و نهادهای تبلیغی؛ و رسانه ای؛ صدا و سیما؛ سازمان تبلیغات اسلامی؛ اصناف و بازاریان واقشار مختلف مردم و هیئت های نظارت شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی و هیئت های اجرایی در سراسر استان که در ایفای این حماسه ماندگار نقش آفرینی کردند نهایت تشکر و قدردانی را می نمایم.

مجاهدتی که تا آخرین ساعات شب، از حضور اقشار مختلف در شعب اخذ رای از نزدیک مشاهده نمودم و گزارش‌های رسیده از دیگر شهرها و روستاهای استان هم بر همین شور و حضور حکایت داشت جای سجده و سپاسگزاری به درگاه خداوند متعال دارد و به مقام معظم رهبری مدظله العالی بواسطه چنین امتی در استان لرستان تبریک عرض مینمایم.

اخبار مرتبط

نیاز 500 میلیون تومانی برای تجهیزات ورزشی شبانکاره

برگزاری دوره های آموزشی ویژه هیئت‌های مذهبی جهت تبلیغ در فضای مجازی و رسانه

مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha