رتبه نخست مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ در زنجان توسط طارمی ها

 رتبه نخست مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ در زنجان توسط طارمی ها

به گزارش سراج24، ستار صفری، با تشکر از حضور مردم شهرستان در صحنه انتخابات افزود: از تعداد ۳۷ هزار و ۴۴ نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان طارم، ۲۸ هزار و ۸۱۰ نفر در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.

وی با تقدیر از عملکرد و زحمات عوامل اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان طارم اظهار داشت: ۲ هزار و ۱۰۰ نفر عامل اجرایی، نظارتی، پشتیبانی، بازرسی، حفاظتی و انتظامی در ۷۸ شعبه‌ی اخذ رای، کار اخذ آرای مردم را در این شهرستان انجام دادند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان طارم ضمن اشاره به نقش مهم شوراهای شهر و روستا در توسعه شهرستان؛ بیان داشت: ۱۰ نفر عضو اصلی و چهار نفر عضو علی البدل در دو شهر آب بر و چورزق شهرستان طارم با رای مردم بر کرسی شوراهای اسلامی شهر تکیه زدند و در شهر آب بر، فرزاد روحانی، عابدین احمدی، مروت احمدی، جواد عباسی و علی محمودی به عنوان اعضای اصلی و حسین حیدری و حسین ابراهیمی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

صفری تاکید کرد: جواد محمدی، فرامرز اسدی، شادعلی رمضانی، محمود محمدی و علیرضا رضایی چورزق به عنوان اعضای اصلی و رضا محمدی و غلامرضا قربانی هم به عنوان اعضای علی البدل، منتخبان مردم شهر چورزق هستند.

اخبار مرتبط

پویش «نشر خوبی‌ها» و «مهریه فاطمی» برگزار می‌شود

چتر مهربانی بانوی لنجانی بر سر ۲۰۰۰ خانواده نیازمند

جایگاه مهمی به جوانان توانمند اختصاص داده نشده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha