پیام نماینده ولی فقیه در البرز در پی پیروزی آیت‌الله رئیسی

پیام نماینده ولی فقیه در البرز در پی پیروزی آیت‌الله رئیسی

به گزارش سراج24، نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج در پیامی با تبریک به رئیس جمهوری منتخب آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی اعلام کرد که مشارکت گسترده مردم در انتخابات پشتوانه‌ای برای انجام اقدامات اساسی به نفع مردم و منافع ملی است.

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین
خدای تعالی را حامد و شاکریم که ملت شریف ایران بخصوص مردم ولایت مدار البرز سرافراز را محروم از عنایات خود نگرداند و توفیق داد که در اولین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب حماسه‌ای دیگر بیافرینند و بر عزت و اقتدار نظام بیفزایند و گام محکمی در مسیر برقراری عدالت و تداوم استقلال کشور بردارند. اقشار مختلف مردم با بصیرت تمام، یاوه سرایی‌هایی که اغواگران داخلی به دستور خناسان خارجی، چند ماه برای تضعیف حضور و قهر مردم با نظام اسلامی سر داده بودند را خنثی کردند و با حضور و انداختن رأی در صندوق‌ها، استکبار را تحقیر و دل دوستداران نظام اسلامی در عالم را شاد کردند. آفرین بر این بصیرت و غیرت دینی شما. این مشارکت عظیم و تاریخ ساز پشتوانه‌ای است برای انجام اقدامات اساسی به نفع مردم و منافع ملی.

اینجانب ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب حضرت آیت الله رئیسی زید عزه آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت سترگ که از طرف مردم به ایشان محول شد را از خدای منان مسئلت نموده، از همه عزیزانی که در بهتر برگزاری انتخابات تلاش بی وقفه کردند تشکر و قدردانی می‌نمایم.
خدایا از شما به خاطر نعمت‌هایت،
اماما از شما به خاطر توجه و عنایاتت،
رهبرا از شما به خاطر هدایت‌هایت،
شهدا از شما به خاطر عزت و آبرویی که به نظام دادید،
مردم عزیز ایران و هم استانی‌های بزرگوار از شما به خاطر حضور دشمن شکن تان سپاسگزارم.
حسینی همدانی
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج ۲۹ خردادماه ۱۴۰۰

اخبار مرتبط

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: بانک‌ها‌ مجاز به دلالی ‌نیستند‌

پیکر شهید «خسرو قادری قمصری»پس از ۳۹ سال به آغوش خانواده بازگشت

بارش برف در محور چالوس

0 نظر

ارسال نظر

capcha