رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان: بر اساس مبانی شرعی و دینی تمامی ادیان، اسرائیل باید از بین برود

رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان: بر اساس مبانی شرعی و دینی تمامی ادیان، اسرائیل باید از بین برود

به گزارش سراج24، "احمد الریسونی" رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان و عالم مراکشی تأکید کرد: استمرار نبرد مسئله فلسطین و طولانی شدن آن به این معنی نیست که آن نبردی بی پایان، بی افق و بدون هدف است.

وی در اظهارتی با عنوان " مسئله فلسطین؛ نبرد مستمر" در یکی از شبکه های اجتماعی گفت: بدون شک هدف ما مسلمانان و فلسطینی ها، آزادی سرزمین و باز پس گیری وطن و مسجد الاقصی، بازگرداندن و آزاد سازی بیت المقدس است و این نهایت نبرد است.

الریسونی با بیان اینکه پایان این نبرد آنگونه که صهیونیست ها و برخی از اعراب شکست خورده گمان می کنند، نیست، افزود: آنها گمان می کنند که پیروزی فلسطینی ها غیر ممکن است و پیروزی بر اسرائیل دیگر امکان پذیر نیست و ما راهی جز تسلیم در برابر اسرائیل نداریم.

وی تأکید کرد: گمان و شرط و شروط آنها با دیدگاه ما متفاوت است.

نابودی اسرائیل و بازگشت فلسطین به حالت طبیعی خود حتمی است

این عالم مراکشی تصریح کرد: مسئله فلسطین با نابودی اشغالگران و نابودی آنچه دولت اسرائیل نامیده می شود به پایان می رسد و این همان پایان نبرد است.

الریسونی نابودی اسرائیل و بازگشت فلسطین به حالت طبیعی خود به عنوان یک کشور عربی، اسلامی و مسیحی را حتمی دانست و بیان داشت: اسرائیل یک رژیم غاصب، ظالم و مصنوعی است که دارای ریشه و اصالت نیست و از تابعیت های مختلف است که باید تغییر پیدا کند.

بر اساس مبانی شرعی و دینی تمامی ادیان، اسرائیل باید از بین برود

وی در بخش دیگر اظهارات خود گفت: اسلام اینکه مسلمانان تسلیم شوند یا سرزمین و حقوق و دستاورد های خود را تقدیم دشمنان کنند را حرام می داند، لذا جایز نیست که مسلمانان نسبت به سرزمین، وطن و کرامت خود کوتاهی کنند. خداوند ظلم را حرام کرده و به بندگان خود دستور داده که با ظلم و ظالمان مبارزه کرده و آنان را از سکوت در برابر ستمگران نهی کرده است.

الریسونی ادامه داد: غصب و تجاوز هایی که صهیونیست ها مرتکب شده اند در دین ما و و یهودیت و تمامی ادیان حرام شمرده می شود و در نتیجه بر اساس مبانی شرعی و دینی تمامی ادیان، اسرائیل باید از بین برود.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha