رئیس جمعیت اتحاد المسلمین جامو و کشمیر هند:

مشارکت مردم ایران در انتخابات، نشانگر شکست دشمنان اسلام است

مشارکت مردم ایران در انتخابات، نشانگر شکست دشمنان اسلام است

به گزارش سراج24، محمد عباس انصاری رئیس جمعیت اتحاد مسلمین و رهبر ارشد حزب حریت جامو و کشمیر هند، مشارکت مردم ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران را کوری چشم دشمنان دانست و گفت: مردم ایران  با مشارکت در انتخابات توطئه ها و تبلیغات شیطانی دشمن را به عنوان یک فرد مستقل، شجاع و ملت غیور خنثی کردند.

وی اظهار داشت: برای جلوگیری از شرکت در انتخابات و دور نگه داشتن مردم ایران از انتخابات، نیروهای شیطانی جهان متحد شده و تلاش کردند تا با تبلیغات منفی و تاکتیک های مختلف، شورش را در انتخابات ریاست جمهوری گسترش دهند که سر انجام ناکام ماندند.

وی افزود: نحوه برگزاری مسالمت آمیز انتخابات در ایران به جهانیان پیام داد که ریشه های دموکراسی در ایران اسلامی قوی و پایدار است و انتخابات پر آشوب ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا و انتخابات صلح آمیز ریاست جمهوری ایران به وضوح نشان داده است که دموکراسی و قانون گریزی کجای جهان است.

وی گفت: مردم ایران با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری آیت الله سید علی خامنه ای و دیگر مراجع عظام تقلید، در انتخابات شرکت کردند و همه توطئه های شیطانی دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران را خنثی کردند.

وی ضمن عرض تبریک به مقام معظم رهبری، گفت: رئیس جمهور جدید نقطه عطفی برای موفقیت ملت ایران و انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی پیشاپیش به رئیس جمهور جدید و سایر مقامات تبریک گفت و برای آنها آرزوی سلامتی کرد.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha