محمد گلریز: در دولت فعلی جیب مردم خالی شد / مردم پای صندوق رای می آیند

محمد گلریز: در دولت فعلی جیب مردم خالی شد / مردم پای صندوق رای می آیند

به گزارش سراج24؛ محمد گلریز خواننده صاحب نام موسیقی ایرانی در خصوص دولت یازدهم و دوازدهم  اظهار داشت: از نظر مسائل گرانی و معیشتی کالا و همه چیز که مربوط به اقتصاد می شود, عملکرد خوبی در دولت یازدهم و دوازدهم ندیدیم این را بنده نمی گویم کارشناس ها میگویند، بنده خودم زندگی می کنم خرید می کنم و می بینم تورم چقدر اذیت کننده شده است دو مسئله در در دولت فعلی خیلی عذاب دهنده بود اول موضوع تورم زیاد، دوم کم شدن ارزش پول ملی واقعا افسوس خوردم.
وی ادامه داد: ایران سراسر ذخیره است، ذخایر عالی! ولی باز هم مسئولین امید به خارج از کشور دارند و متوسل به خارج از کشورند، جالب است در اوایل دولت یازدهم و دوازدهم همش از دولت قبل انتقاد می کردند و می گفتند بهتر می شود که تغییری ندیدیم و جیب مردم واقعا خالی شد و با دیدن قیمت های بالا واقعا متاسف می شوم.
گلریز افزود: انتخابات امسال خیلی حساس تر و سرنوشت ساز تر است، 
با اینکه از طرف دشمن مورد تهاجم تبلیغات مسموم هستیم اما مردم ما خیلی باهوش هستند و می دانند که برای سربلندی اقتدار ایران باید سر کار بیاییند، من می دانم که شرایط خوبی به وجود می آید و چون دشمن فهمیده است کسانی که روی کار آمده اند بعضی از کاندیداها راهکار های خوبی دارند و می شود امید بست.
این خواننده پیشکسوت ادامه داد: می دانم همه پای صندوق های رای می آیند چون هر روز که می گذرد میبینم هنرمندان، صاحب نظران، ورزشکاران مردم را به رای دادن تشویق می کنند.
محمد گلریز که سرود های در وصف انقلاب خوانده است گفت: من یک سرود خواندم که متنش این است{ما پر شور و دلیر و پر توانیم_ما اماده ایم تا بمانیم} من این قسمت شعرم را به این ایام هدیه می کنم و به عنوان یک هنرمند معتقدم یک نوار باید برای رئیس جمهور گذاشت تا وعده هایش را ضبط کند که اگر وعده هایش را فراموش کرد صدایش را برایش پخش کنیم و باید به کشور بها بدیم به فرهنگ بها بدیم به هنرمند بها بدیم خیلی از هنرمندان هستند که خیلی حرفه اند ولی خانه نشین شده اند. تولید نداریم فرهنگ و هنر واقعی صفر شده است و به نظرم کار انقلابی زیر صفر و به رئیس جمهور آینده می گویم که اگر فرهنگ درست شود مشکلات نیز حل می شود.

اخبار مرتبط

طحان نظیف: رسیدگی به تخلفات انتخاباتی و نظارت بر تبلیغات بروزرسانی می‌خواهد

انتخابات نیاز به پیش ثبت‌ نام دارد

تلاش می‌کنیم انتخابات ۱۴۰۲ با قانون جدید برگزار شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha