امیر ابراهیم رسولی:

بهترین زمان برای ورود رای اولی ها به صحنه سیاست انتخابات ریاست جمهوری است/اگر دولتی وعده می دهد حتما عمل کند

بهترین زمان برای ورود رای اولی ها به صحنه سیاست انتخابات ریاست جمهوری است/اگر دولتی وعده می دهد حتما عمل کند

به گزارش سراج24؛ امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیرو های انقلاب در گفتگو با سراج24 اظهار کرد: آنچه واضح است این است که مردم در موضوعات اقتصادی و سوء مدیریتی که در دولت گذشته بود ناراحتند، الان نیرو های انقلاب هم ناراحت هستند و از همه مهم تر این است که طرفداران دولت بودند که از اصلاحات حمایت کردند و الان دارند موج منفی به انتخابات می زنند.

وی در موضوع اصلی انتخابات 1400 یعنی مشارکت ادامه داد: بحث دولت و مشارکت با هم همسایه هستند یک عدم وعده هایی بود که توقع مردم این است اگر دولتی وعده می دهد حتما عمل کند وقتی وعده ای داده می شود سطح توقع را بالا می رود باید عمل شود نه رها!

رسولی بیان کرد: ما فکر می کنیم که مردم با مشارکت خودشان این مسائل سخت جامعه را تغییر دهند و عامل اصلی انگیزه در مشارکت این است که کسی که وعده میدهد عمل کند از دولت اصلاحات همتی هستند که نماینده دولت هستند در اصل و می خواهند بدون هزینه روی کار بیاییند.

سخنگوی شورای ائتلاف نیرو های انقلاب افزود: یکی دیگر از مسائل مهم انتخابات شورای شهر است که 300 کاندید ثبت نام کردند که به 84 کاندید رسید و با مشاهدات تخصصی 21 کاندید لیست انقلابیون شدند که اقای چمران بسیار تاکید بر این لیست دارند و در انتخابات میان دوره ای به اقای کوثری توجه شده است سابقه مجلس دارند و کسی هستند که کنار جوانان خواهند بود ان شاءالله و هدف انتخاب این است که فرد باید حاشیه ساز نباشد و ولایتمدار باشد.

وی در باره خبرگان رهبری اظهار کردند: آقایان اعرافی / سعیدی/مومن به عنوان گزینه ائتلاف برای خبرگان رهبری هستند.

رسولی گفت و گو را با موضوع رای اولی ها به پایان رساندند و گفتند: بهترین زمان برای ورود رای اولی ها به صحنه سیاست انتخابات ریاست جمهوری است می شود اولین حضور تا تمرینی بشود در بنای سیاست و نقش خانواده مخصوصا معلمان برای آگاهی دادند بسیار مهم و پرنگ است

اخبار مرتبط

شورای عالی استان‌ها باید از شرایط اداری خارج شود/ موضوعات محلی با نگاه تخصصی در دستور کار قرار گیرد

کسانی که علیه کشورخباثت می‌کنند باید سایه سنگین هزینه دادن را احساس کنند

ویدئو/ انتقاد عضو شورای ششم شهر تهران از برخی انتصابات در شهرداری

0 نظر

ارسال نظر

capcha