دعوت جامعه بانوان تقریبی کشور برای حضور پرشور در انتخابات

دعوت جامعه بانوان تقریبی کشور برای حضور پرشور در انتخابات

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، جامعه بانوان تقریبی کشور با صدور بیانیه ای از ملت غیور ایران برای حضور پر شور در انتخابات ۲۸ خرداد دعوت به عمل آوردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اِنّ اللهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقومٍ حتی یُغَیِّروا ما بِأنفُسِهِم»

سپاس و حمد خدای بی همتا را که بر ما منت نهاد و نعمت انقلاب اسلامی را به ما ارزانی داشت؛ انقلابی که امام امت بنیانگذار کبیر آن، به برکت وجود قدسیَش، با طرح اسلام ناب محمدی (ص)،زمینه‌ی وحدت و انسجام مسلمانان جهان را بر پایه‌ی نظام اسلامی فراهم آورد و همه ی ملت غیور ایران به خصوص بانوان سهم بسزایی در حفظ ارزش‌های آن داشته، دارند و خواهند داشت.

اینک در آستانه آزمونی تاریخی و سرنوشت ساز که چشم دوستان و دشمنان انقلاب و مردم ایران اسلامی بدان دوخته شده است، تمسّک به فرمایشات راهگشای مقام معظم رهبری حفظه الله برای عبور از گذرگاه‌های حساس تاریخی از جمله سربلندی در انتخابات سیزدهمین دوره‌ی ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و حضور مقتدرانه پای صندوق‌های رأی راز ماندگاری و استمرار توفیقات این نظام و ملت سرافراز است.

بدین وسیله ما بانوان فرهیخته تقریبی سراسر کشور از ملت شریف ایران و تمامی مذاهب اسلامی به خصوص بانوان سربلند جامعه دعوت می‌کنیم تا با حضور حداکثری و آگاهانه در پای صندوق‌های رأی در انتخابات ٢٨ خرداد ماه ١۴٠٠ حماسه ماندگار دیگری را در تاریخ ایران خلق کرده و ثابت کنند که حفظ وحدت ملی و پاسداشت ارزشهای انقلاب و نظام اسلامی بالاترینِ ارزش هاست.

امید است با وحدت کلمه و مشارکت آگاهانه و مسئولانه در انتخابات پیش رو، قدم‌های روشن، مؤثر و محکمی در راستای پیشبرد گام دوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی برداشته شود.

جمعی از بانوان تقریبی

استان‌های کردستان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، هرمزگان، کرمانشاه، گلستان، خراسان، فارس و بوشهر

اخبار مرتبط

۵۲ درصد واحدهای روستایی نوسازی شده است

اثر افزایش دستمزد بر تورم به لحاظ علمی در ایران اثبات نشده است/تدوین بسته تشویقی در مراحل پایانی قرار دارد

روابط عمومی‌ها عهده دار بیان سلامت دستگاه‌ها و اعتماد سازی

0 نظر

ارسال نظر

capcha