دعوت خانواده شهید رئیسعلی دلواری برای حضور مردم در انتخابات

دعوت خانواده شهید رئیسعلی دلواری برای حضور مردم در انتخابات

به گزارش سراج24، در بیانیه خانواده شهید رئیسعلی دلواری آمده است: انتخابات مظهر مردم سالاری در ایران اسلامی است و ملت ایران همواره در انتخابات‌های مختلف حضوری گسترده و پرشور داشته و ثابت کرده‌اند که در هر زمانی پای این نظام و انقلاب و ولایت ایستاده‌اند و حاضر نیستند صحنه را خالی کنند.

تاریخ باشکوه ایران پر از روزهای افتخارآمیزی است که روزی با ایستادگی سرداران مقاومت در مقابل کشورهای استعماری و استکباری رقم خورده، روزگاری در دفاع مقدس از این سرزمین بوده و روزهایی نیز پای صندوق‌های رأی رقم خورده است.

همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند، «ملت هوشیار ایران، درست در نقطه مقابل خواست دشمن، فعال، پرشور و شعور - و همراه با درک و آگاهی کامل در پای صندوق‌های رأی حضور خواهد یافت چرا که انتخابات را آبروی ملی، وسیله‌ای برای افزایش عزت ملی و از جمله شاخص‌های رشد ملی است»، مردم بار دیگر حضوری گسترده و پرشور در انتخابات خواهند داشت.

در آستانه انتخابات مهم و سرنوشت ساز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ قرار داریم و انتظار می‌رود مردم ایران اسلامی با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بار دیگر حمایت خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی، شهدا و امام شهدا را اعلام کنند.

حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات پیام‌های بزرگی برای دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی دارد؛ این حضور حماسی باعث خوشحالی دوست داران نظام و ناامیدی و یاس دشمنان این نظام مقدس می‌شود.

خانواده شهید رئیسعلی دلواری از همه مردم ایران برای حضور در انتخابات ۲۸ خردادماه و انتخاب آگاهانه دعوت به عمل می‌آورد. امیدواریم مردم با حضور حماسی خود برگ زرین دیگری را در تاریخ این نظام مقدس رقم بزنند.

اخبار مرتبط

پیکر شهید قریشی صبح یکشنبه تشییع می‌شود

پیکر امیر سرتیپ جوادیان در مهدی شهر تشییع شد

۲ شهید شاخص استان بوشهر معرفی شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha