مردم برای حفظ و استقلال کشور در انتخابات مشارکت داشته باشند

مردم برای حفظ و استقلال کشور در انتخابات مشارکت داشته باشند

به گزارش سراج24، مرضیه هاشمی اظهار کرد: پیام من به مردم کشورم این است که با دقت و اطلاعات درست فرد مذهبی، دین‌دار، انقلابی و حافظ انقلاب را انتخاب کنند.

وی بیان کرد: اکنون دشمن به دنبال بهانه است به همین منظور حضور حداکثری مردم به خصوص رأی اولی در تعیین سرنوشت کشور ما بسیار مؤثر است.

خبرنگار و مجری پرس تی‌وی با بیان اینکه رأی یک وظیفه شرعی برای ملت ایران است، تصریح کرد: بر این اساس برای حفظ و استقلال جمهوری اسلامی ایران باید در انتخابات مشارکت داشته باشیم، چراکه این مهم یک پیغام هم برای دشمنان نظام محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این کشور برای ایرانیان است، بر این اساس امیدواریم مردم انتخاب درست و راهی را که رهبر معظم انقلاب تعیین کردند، پیش بگیرند.

هاشمی با اشاره به نگاه دشمنان به حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، گفت: البته میزان مشارکت پایین یا حداکثری مردم فرقی به حال دشمنان ندارد، چراکه همواره آنها کار خود را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: اگر میزان مشارکت مردم در انتخابات پایین باشد، دشمنان نظام سوءاستفاده می‌کنند و با تبلیغات گسترده عنوان می‌کنند که مردم ایران از نظام جدا شدند.

خبرنگار و مجری Press tv متذکر شد: البته دشمنان، ۴۱ سال پس از پیروزی انقلاب هر اتفاق مثبت یا منفی که در کشور ما رخ داد، سوءاستفاده کردند به همین منظور حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو بسیار حائز اهمیت است.

اخبار مرتبط

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال شد

خروج قانونی مهدی تاج از لیست نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال

احمدیان: فدراسیون بسکتبال را پاسخگو خواهم کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha