ما جوانان دیگر فریب بعضی از حرف های پوچ و بی ارزش را نمیخوریم/در این انتخابات دو پیروزی در پیش داریم

ما جوانان دیگر فریب بعضی از حرف های پوچ و بی ارزش را نمیخوریم/در این انتخابات دو پیروزی در پیش داریم

به گزارش سراج24؛ حنانه خلفی نابغه قرانی که در هفت‌سالگی، حافظ کل قرآن شد و سال گذشته در سن ۱۳ سالگی موفق به اخذ کارشناسی و قبولی در کارشناسی‌ ارشد شد در گفتگو با سراج24 اظهار کرد: این مملکت سرشار از نعمت های الهی و ثروت های خدادادی است از قبیل نفت ، گاز ، پتروشیمی ، معادن ، کشاورزی و ... و با توجه به این منابع زمانی که دولت به ملت خود متکی نباشد و به جوانان با غیرت تکیه نکند و دست نیاز به بیگانگان عهد شکن ، وحشی و سنگدل دراز کند وضع همین است که می بینید،
بیکاری ، بی عدالتی ، فساد ، گرانی ، تورم ، نابسامانی های اقتصادی ، اختلاس و... این ها نتیجه دولت یازدهم و دوازدهم است و امیدواریم با انتخاب صحیح مردم در سال ۱۴۰۰ این وضع موجود و ناکارآمدی ها از بیخ و بن ریشه کن شود.
وی در موضوع مناطرات 1400 گفت: مناظره ها حواشی زیادی داشت، کسانی که در دولت آقای روحانی بودند و کارنامه شون صفر هست و مردم از آنها ناراضی هستند چگونه به خود جرأت دادند در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت کردند؟!
چون اینها در دولت بودند اگر می توانستند به وعده و وعیدهای خود عمل می کردند. ما جوانان دیگر فریب بعضی از حرف های پوچ و بی ارزش شما را نمیخوریم. برخی از شما برای جمع کردن رأی دَم از شادی و آزادی میزنید.
ما جوانان زمانی شاد هستیم که امکانات زندگی برایمان فراهم باشد ، دغدغه زندگی نداشته باشیم ، دغدغه مسکن نداشته باشیم ، دغدغه معیشت نداشته باشیم ، امکانات تحصیل و رشد برایمان فراهم باشد ، دغدغه بیکاری نداشته باشیم ، دغدغه کنکور نداشته باشیم و ما آن آزادی که مد نظر شماست را قبول نداریم، آزادی باید زیر لوای اسلام باشد.
وی در موضوع داغ انتخابات اخیر افزود: ما در این انتخابات دو پیروزی در پیش داریم که یکی پیروزی بر دشمنان قرآن و عترت و معاندینی که از آمریکا و اسرائیل تغذیه می شوند و به چیزی جز نابودی ما فکر نمیکنند و شعار رأی بی رأی میدهند
ما باید با شرکت پرشور خود در پای صندوق های رأی و پاسداری از خون شهدا ، فتنه آنان را نقش بر آب کنیم، دومین پیروزی انتخاب آیت الله رئیسی با رأی قاطع ماست که این پیروزی پایان ظلم و فساد و خاری است بر چشم دشمنان. با حضور پرشور خود در انتخابات و گزینش یک نیروی کارآمد ، انقلابی ، با ایمان ، با صداقت و ضد فساد و پایان دادن به وضع کنونی و ساخت ایرانی آباد و آزاد ، دشمنان اسلام را مأیوس خواهیم کرد و به همه نابسامانی ها پایان خواهیم داد.
حنانه خلفی با وجود اینکه نمی تواند رای بدهد ولی حرف های بسیاری برای دوستان رای اولی اش داشت: رأی اولی ها چند سالی است که آرزوی چنین روزی را میکشند، من به رای اولی ها غبطه میخورم و می گویم کاش من هم میتوانستم رای دهم و در سرنوشت کشور عزیزم سهیم باشم اما حیف تا چند سال دیگر نمیتوانم. من میدانم که بسیاری از شما تصمیم گرفته اید که به آیت الله رئیسی که در طول خدمتش کارنامه درخشانی را از خود به جای گذاشته و از جنس خود شماست رای خواهید داد. به امید تغییر و تحول و آینده ای روشن و تشکیل دولتی مردمی برای ایرانی قوی.

خلفی در پایان از نگاه حافظان قران اینگونه بیان کرد: متاسفانه مسئولین ما تا کنون نسبت به حافظان، قاریان و جامعه قرآنی بیگانه و بی تفاوت بودند. امیدواریم رئیس جمهور آینده با عدالت پیگیر مطالبات قرآنیان به ویژه بانوان باشد و زمینه و امکانات را برای تحقق بخشیدن این امر مهم رهبری فراهم سازد و در جهت نشر فرهنگ قرآنی در ایران و کشورهای دیگر سعی و تلاش خود را به کار گیرد.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha