شعب اخذ رأی ضد عفونی می شود

شعب اخذ رأی ضد عفونی می شود

به گزارش سراج24، محمود قاسم نژاد شامگاه چهارشنبه در گفتگوی زنده با برنامه لوجنک شبکه باران با اشاره به آمادگی برای برگزاری انتخابات باشکوه در استان، اظهار کرد: زمینه مشارکت حداکثری مردم فراهم شده است.

وی با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی نامزدها امشب پایان می‌یابد، افزود: ساعت ۱۲ امشب پایان مهلت تبلیغات انتخاباتی نامزدها است و همه نامزدهای باید این موضوع را رعایت کنند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان در ادامه با اشاره به آغاز اخذ رأی از ساعت ۷ صبح روز جمعه ۲۸ خرداد ماه، گفت: امسال به واسطه ویروس کرونا پایان ساعت اخذ رأی از سوی ستاد ملی کرونا ساعت ۲ بامداد شنبه تعیین شده است.

وی از شهروندان درخواست کرد تا در ساعات اولیه اخذ رأی به شعب مراجعه و رأی خود را به صندوق بیاندازند، اضافه کرد: صندوق‌ها به گونه‌ای چیده شده تا فاصله ناظران و صندوق‌ها و همچنین فاصله در صفوف شعب اخذ با فاصله‌های استاندارد تعیین شده همخوانی داشته باشد.

قاسم نژاد با اشاره به ضد عفونی شعب اخذ رأی، ادامه داد: ماسک و مواد ضد عفونی نیز برای استفاده مراجعه کنندگان پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه در استان گیلان تنها انتخابات شورای شهر در شهر رشت به صورت تمام الکترونیکی انجام خواهد شد، گفت: پس از احراز هویت، رأی دهنده کد نامزد را وارد و پس از رؤیت عکس و اسامی نامزدهای مورد نظر خود رأی می‌دهند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان اضافه کرد: داشتن شناسنامه و کارت ملی از الزامات رأی دادن در شعب اخذ رأی است.

اخبار مرتبط

۳۰۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان کرمانشاهی توزیع می‌شود

ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری مراسم عزاداری محرم

برنامه سروش آسمانی برگ زرینی در کارنامه صدا و سیمای استان قزوین

0 نظر

ارسال نظر

capcha