انبارلویی:

رمز عبور از مشکلات کنونی انتخاب فرد اصلح در انتخابات است

رمز عبور از مشکلات کنونی انتخاب فرد اصلح در انتخابات است

به گزارش سراج24؛ محمد کاظم انبار لویی معاون حزب موتلفه اسلامی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سراج24 با اشاره به اینکه مردم در این سالها کاملا آگاه شده اند گفت: دولتی را پشت سر گذاشتیم که ناکارآمد ترین دولت پس از انقلاب بوده که به وظایف خود عمل نکرده است و مردم در صددند از این شرایط سخت عبور کنند. 
وی افزود: شرکت در انتخابات آنقدر برای کشور مهم است که مراجع تقلید شرکت در انتخابات را یک واجب عینی می دانند و امام ره هم عدم شرکت در انتخابات را گناه کبیره دانستند و رهبر معظم انقلاب نیز در استفتائات، شرکت در انتخابات را یک واجب می‌دانند و انتخاب اصلح را با معیارهای انقلابی سفارش می کنند
 انبارلویی ادامه داد: آنانی که به این دولت رای دادند و بعد از پیروزی فرد منتخبشان به خیابان ها آمدند و شادمانی کردند و در قضیه برجام هم دوباره به خیابان ها ریختند و ابراز خوشحالی کردند، امروزه با گذشت هشت سال از عمر این دولت، در این شک هستند که چرا تحریم ها برداشته شد که هیچ چرا حتی دو برابر شده و تهدید های غربی ها نیز بیشتر شده است.
او ادامه داد: وضع اسفبار اقتصاد کشور، وضع نقدینگی، وضع تورم و کاهش ارزش پول ملی، باعث شده که مردم سر خورده و دلسرد از انتخابات شوند و این امری طبیعیست.
انبارلویی گفت: متاسفانه نوع رقابت انتخاباتی در دوره قبل به گونه ای بود که دولت مستقر کنونی با رقیب هراسی رای آورده است و گفتند اگر ما نیاییم و رئیسی رئیس جمهور شود دلار به ۵ هزار تومان میرسد که این میزان به سی و دوهزارتومان در دولت خودشان رسید.
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی افزود: بر اساس آمارها در این دوره از انتخابات بیش از ۵۰ درصد از مردم در انتخابات شرکت می کنند که در این میان آمریکا و سه کشور اروپایی بیکار نمی نشینند و در تلاش هستند که مردم را به تحریم انتخابات تشویق کنند
حتی در صددند که در مذاکرات آینده دولت ضعیف در مقابل آنان بنشیند تا نتواند کاری کند پس مردم باید هوشیارانه رای بدهند.
انبارلویی اشاره ای به صحبت های امروز وزیر امورخارجه  کرد و گفت: آقای ظریف خود به موضوع مهمی یعنی شرکت در انتخابات اشاره کردند که میتواند تحریم ها را لغو کند و بحران جنگ اقتصادی را در هم شکند که درواقع این سخن کسانی است که نتوانستند در مذاکرات با آمریکا به توافق برسند. آنان یک حقیقتی را عنوان می‌کنند که اگر مردم می‌خواهند مشکلاتشان حل شود و اگر می‌خواهند جلوی زیاده خواهی آمریکا را بگیرند باید در انتخابات شرکت کنند.
انبارلویی ادامه داد: مردم باید در بین نامزد های انتخاباتی که در این دوره شرکت کردند، به فرد اصلح رای دهند. ما نیاز به ایران قوی داریم که در برابر مشکلات اقتصادی ما را قوی می کند و در برابر دشمنان قسم خورده نظام ایستادگی و حقوق ملت را زنده میکند.
او افزود: ما ملت بصیری داریم و حتماً در پای صندوق های رای حاضر خواهند شد و هم نه به دشمن می گویند و هم با انتخاب اصلح و درست شان یک دولت قوی را انتخاب خواهند کرد.

انبارلویی اظهار داشت: بیش از 16 میلیون نفر از مردم که سرمایه بزرگ اجتماعی هستند، در سال ۹۶ ترجیح دادند که آقای روحانی رئیس جمهور کشور باقی بماند به او یکبار دیگر فرصت دادند که وعده هایی که گفته بود را عملی کند اما نتوانست در دوره قبل هم آقای رئیسی با اختلاف کمی نسبت به آقای روحانی رای آورد و این سرمایه بزرگ در این دوره با انتخاب ایشان، به تشکیل دولت قوی جوان و انقلابی آینده کمک بزرگی خواهد کرد.

این عضو سیاسی گفت: ما کشوری ثروتمند با یک دولت ضعیف و فقیر هستیم. دولت در حکمرانی اقتصادی اولین الویتش باید مالیه عمومی کشور باشد که به دولت اجازه می دهد فاصله غنی و ضعیف را کاهش دهد و با مالیات ها جلوی فقیر شدن مردم و ثروتمند تر شدن ثروتمندان را بگیرد. شان دولت این است که قانون اساسی به رئیس دولت این اجازه را می دهد که حق ضعیفان را از ثروتمندان بگیرد. امروزه در جامعه دیده می شود که کارمندان و کارگران که قشر متوسط و ضعیف جامعه هستند مالیات را پرداخت می‌کنند اما افراد ثروتمندانی یک شبه با تغییر نرخ ارز و سکه  ثروتمند تر شدن از دادن مالیات فراریند.
او افزود: در این جا چتر حمایتی دولت در امر مالیات گیری باید روی افراد ضعیف جامعه باشد یعنی از ثروتمندان بگیرد و به ضعیفان بدهد و اگر این اتفاق بیافتد در فاصله بین غنی و ضعیف میتوانیم توفیقات بسیار خوبی ایجاد کنیم.

انبارلویی ادامه داد: از دیگر وظایف دولت می‌توان به پاسداشت ارزش پول ملی اشاره کرد که در دوران آقای روحانی ارزش پول ملی بصورت چشمگیر کاهش پیدا کرد و این یک اتفاق بسیار بد برای کشور بوده است.
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: انشالله مردم با تصمیم جدی و تاریخی در قرن جدید کشور را از این وضعیت نجات می دهند و با انتخاب رئیس جمهور اصلح  امنیت ملی را دولت آینده تضمین خواهد شد.
انبارلویی در پایان گفت: مردم ما ۴۳ سال پای انقلاب بوده‌اند و با سرد و گار روزگار ساخته اند و شهید برای خاک و وطن داده اند، بنابراین پای صندوق های رای خواهند آمد و کشورشان را تضعیف نمی کنند.

اخبار مرتبط

انبار احتکار مواد غذایی در پارس آباد کشف شد

انتخابات پیشرو یک عملیات بیت المقدس واقعی در شرایط فعلی کشور است

شوخی ناموسی با شما نداریم!

0 نظر

ارسال نظر

capcha