با مشارکت جمعی فرهنگیان انجام می‌شود:

نظرسنجی معرفی افراد شایسته برای تصدی وزارت آموزش و پرورش

نظرسنجی معرفی افراد شایسته برای تصدی وزارت آموزش و پرورش

به گزارش سراج24؛ مسائل حوزه آموزش و پرورش علی‌رغم اهمیت بی‌بدیل این حوزه، جزء اولویت‌های مورد بحث در دوران انتخابات نیست. نقش فرهنگیان و فعالان حوزه تعلیم و تربیت در مطالبه‌گری جمعی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یکی از ظرفیت‌هایی است که لازم است فعال شود.

به همین‌منظور و با هدف دیده‌بانی مسائل کلان نظام آموزش و پرورش و انعکاس دیدگاه‌های صاحب‌نظران عرصه حکمرانی آموزش و پرورش، سامانه بیت‌الغزل با پشتیبانی موسسه مطالعات راهبردی تعلیم و تربیت برهان آغاز به فعالیت کرده است.

این سایت به طور تخصصی در حوزه مدیریت و حکمرانی آموزش و پرورش فعالیت می‌کند. بیت‌الغزل در فاز اول کار خود با توجه به تغییر و تحولات ناشی از انتخابات در بدنه دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله آموزش و پرورش با رویکردی متفاوت و تخصصی بر انتخاب وزیر آینده آموزش و پرورش، چالش‌های پیش‌رو و برنامه‌های تحولی برای برون‌رفت از مشکلات تمرکز خواهد کرد.

در بیت‌الغزل با انجام یک نظرسنجی ویژه، که همه فرهنگیان و صاحب‌نظران آموزش و پرورش امکان شرکت در آن را دارند، جمعی از افراد شایسته برای تصدی مسئولیت وزارت آموزش و پرورش که در این مشارکت جمعی معرفی شده‌اند، شناسایی خواهند شد. در این راستا از همه فعالان عرصه تعلیم و تربیت دعوت می‌شود با شرکت در این نظرسنجی فرد یا افراد مورد نظر خود را معرفی نمایند.

در ادامه پس از معرفی جمع برگزیده که امتیاز بیشتری از اهالی تعلیم و تربیت گرفته‌اند، در ارتباط با این افراد دیدگاه‌ها و نظرات ایشان پیرامون مسائل آموزش و پرورش گردآوری و در سایت بیت‌الغزل منتشر می‌شود تا توسط فعالان حوزه آموزش و پرورش مورد نقد و بررسی قرار گرفته و مجموع نظرات در اختیار دولت منتخب قرار گیرد. لازم به ذکر است بیت‌‌الغزل بستری برای انعکاس نظرات و دیدگاه‌های تخصصی صاحب‌نظرات و فعالان آموزش و پرورش است و وابسته به ستاد یا جریان سیاسی‌ای نیست.

همه علاقه‌مندان و اهالی تعلیم و تربیت برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و شرکت در نظرسنجی می‌توانند به سامانه بیت‌الغزل به نشانی beytolqazal.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

40 پیام مهم تزریق واکسن ایرانی توسط رهبر معظم انقلاب

نظرسنجی معرفی افراد شایسته مسئولیت وزارت آموزش و پرورش

دیوان محاسبات، عملکرد دستگاه‌ها درباره سند تحول آموزشی را حسابرسی خواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha