یادداشت، ویژه انتخابات 1400؛

ضرورت شرکت درانتخابات / انتخاب رئیس جمهور مطلوب

ضرورت شرکت درانتخابات / انتخاب رئیس جمهور مطلوب

به گزارش سراج24؛ رعنایی: تغییرات در نظام انتخاباتی جمهوری اسلامی ایران از نظر شاخص های تنوع، شدت ، کمیت و کیفیت بسیار متنوع، با سطح بالا، وشدت زیاد و یک انتخابات باز،حقیقی و نماد مردم سالاری دینی است.در طول 42 سال گذشته این شاخص ها نشان داده است ملت بزرگ ایران در سخت ترین شرایط ، زیر بمب باران هوایی دشمن در طول 8سال دفاع مقدس و شرایط سخت اقتصادی برای اداره بهتر جامعه ی خود و تحکیم پایه های نظام اسلامی که حاصل خون فرزندان خود می باشد،با حضوردرعرصه های گوناگون وفاداری خود را به مملکت را به اثبات رسانده است و نسبت به تمام نظام های سیاسی  در نظام بین الملل ،یک سروگردن بالاتر است.
حال درانتخابات پیش رو که یقینا ملت ایران ،رسالت خطیری بردوش دارد،و همچنان با روحیه انقلابی و حضوردرپای صندوق های رای ،حماسه بزرگ را خلق خواهند کرد.وامید دشمنان را تبدیل به یاس و ناامیدی خواهندنمود.اما آنچه که مهم است،انتخاب رئیس جمهور مطلوب است.با عنایت به وظایف و جایگاه مهم و رفیع ریاست جمهوری که به مراتب بالاتر از سایر قوا می باشد و ثروت و امکانات و نیروی انسانی کشور با اختیارات بسیار وسیع در اختیار رئیس جمهورمی باشد، باید در انتخاب آن با دقت تمام صورت پذیرد.مقام معظم رهبری در پیام نوروزی ، شاخص های انتخاب رییس‌جمهور مطلوب را بیان فرمودند که باید با کفایت، با ایمان، عدالت‌خواه و ضد فساد، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی‌های داخلی، معتقد به جوانان به‌عنوان پیشران حرکت عمومی کشوروامیدواربه آینده باشد.
در این شرایط حساس بین المللی و اوضاع سخت اقتصادی کشور، برای عبورازاین تنگناها ،ما نیازمند به یک رئیس جمهورانقلابی و جهادی با شاخص های بیان شده داریم که بتواند با تاکید بر قدرت درون زای کشور وچینش بدنه مدیریت قوی، انقلابی و جهادی که  مدیران آن دارای روحیه فداکاری، کاربلد و پاک دست باشدوبه جای پرداختن به مسائل پوچ جناحی و امیدواری به حمایت و وعده های پوچ و قطره چکانی دروغین دشمن به مسئله مردم ،بیکاری جوانان، معیشت طبقات ضعیف و مافیای واردات توجه نمایدو کمرتولید را ن‌شکند و جوانان مبتکر و با انگیزه را مأیوس و کشاورزان زحمتکش را بیچاره ن‌کند. متاسفانه درچند سال اخیر همه اینها موردبی اعتنایی دولت مردان قرارگرفت و با نگاه به حمایت بیگانگان که هیچ وقت اتفاق نیفتادونخواهد افتاد، آسیب جبران ناپذیری با سستی و بی حالی و بی تدبیری برمردم وارد ساختند.
ملت برزگ ایران ! جوانان غیور! باید مشکلات امروز جامعه ما برطرف شود و این تنها و تنها با حضورما وانتخاب مطلوب ما محقق می شود. انتخابات نماد مردم سالاری دینی،غیرت و مردانگی ملت سلحشورایران است.درانتخابات 28 خرداد1400 خرمشهرها باید تکرارشود. فتح و پیروزی مردم  در برابر دشمنان و یاوه گویان  نظام اسلامی، وملت بزرگ ایران با حضور پرشوروبابصیرت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا با خون پاک سردار دلها ، قهرمان ملی ـ اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی  وامام و شهدا تجدیدپیمان خواهند نمود و بار دیگربا انتخاب رئیس جمهوراصلح، شاهد شکل گیری دولت انقلابی و جهادی خواهیم بود تا مردم و جوانان انقلابی طعم شیرین مدیریت انقلابی و جهادی  را،با حل مشکلات اقتصادی بچشند.وعزت و شعور سیاسی و بصیرت انقلابی خود را در برابر افتضاحات انتخاباتی آمریکای جنایتکار به نمایش بگذارد.ما می آییم ودرست انتخاب می کنیم.

اخبار مرتبط

سیاست مغرضانه رسانه‌های صدر در قبال ایران

آیا زوار ایرانی اربعین متضرر اقدامات آشوبگران در عراق خواهند شد؟

صدر و پیشنهادی که بیشتر به طنز شباهت داشت تا راهکار سیاسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha