یادداشت، ویژه انتخابات 1400؛

ضرورت شرکت درانتخابات / انتخاب رئیس جمهور مطلوب

ضرورت شرکت درانتخابات / انتخاب رئیس جمهور مطلوب

به گزارش سراج24؛ رعنایی: تغییرات در نظام انتخاباتی جمهوری اسلامی ایران از نظر شاخص های تنوع، شدت ، کمیت و کیفیت بسیار متنوع، با سطح بالا، وشدت زیاد و یک انتخابات باز،حقیقی و نماد مردم سالاری دینی است.در طول 42 سال گذشته این شاخص ها نشان داده است ملت بزرگ ایران در سخت ترین شرایط ، زیر بمب باران هوایی دشمن در طول 8سال دفاع مقدس و شرایط سخت اقتصادی برای اداره بهتر جامعه ی خود و تحکیم پایه های نظام اسلامی که حاصل خون فرزندان خود می باشد،با حضوردرعرصه های گوناگون وفاداری خود را به مملکت را به اثبات رسانده است و نسبت به تمام نظام های سیاسی  در نظام بین الملل ،یک سروگردن بالاتر است.
حال درانتخابات پیش رو که یقینا ملت ایران ،رسالت خطیری بردوش دارد،و همچنان با روحیه انقلابی و حضوردرپای صندوق های رای ،حماسه بزرگ را خلق خواهند کرد.وامید دشمنان را تبدیل به یاس و ناامیدی خواهندنمود.اما آنچه که مهم است،انتخاب رئیس جمهور مطلوب است.با عنایت به وظایف و جایگاه مهم و رفیع ریاست جمهوری که به مراتب بالاتر از سایر قوا می باشد و ثروت و امکانات و نیروی انسانی کشور با اختیارات بسیار وسیع در اختیار رئیس جمهورمی باشد، باید در انتخاب آن با دقت تمام صورت پذیرد.مقام معظم رهبری در پیام نوروزی ، شاخص های انتخاب رییس‌جمهور مطلوب را بیان فرمودند که باید با کفایت، با ایمان، عدالت‌خواه و ضد فساد، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی‌های داخلی، معتقد به جوانان به‌عنوان پیشران حرکت عمومی کشوروامیدواربه آینده باشد.
در این شرایط حساس بین المللی و اوضاع سخت اقتصادی کشور، برای عبورازاین تنگناها ،ما نیازمند به یک رئیس جمهورانقلابی و جهادی با شاخص های بیان شده داریم که بتواند با تاکید بر قدرت درون زای کشور وچینش بدنه مدیریت قوی، انقلابی و جهادی که  مدیران آن دارای روحیه فداکاری، کاربلد و پاک دست باشدوبه جای پرداختن به مسائل پوچ جناحی و امیدواری به حمایت و وعده های پوچ و قطره چکانی دروغین دشمن به مسئله مردم ،بیکاری جوانان، معیشت طبقات ضعیف و مافیای واردات توجه نمایدو کمرتولید را ن‌شکند و جوانان مبتکر و با انگیزه را مأیوس و کشاورزان زحمتکش را بیچاره ن‌کند. متاسفانه درچند سال اخیر همه اینها موردبی اعتنایی دولت مردان قرارگرفت و با نگاه به حمایت بیگانگان که هیچ وقت اتفاق نیفتادونخواهد افتاد، آسیب جبران ناپذیری با سستی و بی حالی و بی تدبیری برمردم وارد ساختند.
ملت برزگ ایران ! جوانان غیور! باید مشکلات امروز جامعه ما برطرف شود و این تنها و تنها با حضورما وانتخاب مطلوب ما محقق می شود. انتخابات نماد مردم سالاری دینی،غیرت و مردانگی ملت سلحشورایران است.درانتخابات 28 خرداد1400 خرمشهرها باید تکرارشود. فتح و پیروزی مردم  در برابر دشمنان و یاوه گویان  نظام اسلامی، وملت بزرگ ایران با حضور پرشوروبابصیرت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا با خون پاک سردار دلها ، قهرمان ملی ـ اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی  وامام و شهدا تجدیدپیمان خواهند نمود و بار دیگربا انتخاب رئیس جمهوراصلح، شاهد شکل گیری دولت انقلابی و جهادی خواهیم بود تا مردم و جوانان انقلابی طعم شیرین مدیریت انقلابی و جهادی  را،با حل مشکلات اقتصادی بچشند.وعزت و شعور سیاسی و بصیرت انقلابی خود را در برابر افتضاحات انتخاباتی آمریکای جنایتکار به نمایش بگذارد.ما می آییم ودرست انتخاب می کنیم.

اخبار مرتبط

آقای فروشنده

نیش زهرآلود «عنکبوت مقدس» بر قلب اسلام و ایران

متروپل؛ داغ مشترک این روزهای جامعه ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha