دعوت امام جمعه کیش از ساکنان کیش برای مشارکت حداکثری در انتخابات

دعوت امام جمعه کیش از ساکنان کیش برای مشارکت حداکثری در انتخابات

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش با ارسال پیامی از ساکنان و گردشگران کیش خواست در میعادگاه تاریخی و سرنوشت‌ ساز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ پای صندوق های رای حاضر شده و بار دیگر از آب و خاک این سرزمین زیبا و کهن که قطعه قطعه آن گلگون به خون مطهر شهیدان است دفاع کنند.

متن کامل پیام امام جمعه کیش برای دعوت از ساکنان و گردشگران در انتخابات ۱۴۰۰به این شرح است:

بسم الله الرحمن و الرحیم

مسئله انتخابات به واسطه اهمیت بالای خود در نظام جمهوری اسلامی همواره و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در صدر مسائل با ارزش و جدی کشور بوده است.

به فرموده رهبر معظم انقلاب در بخشی از بیانات مهم شان در ابتدای سال ۱۴۰۰ که فرمودند: « ما باید تلاش کنیم ایران را قوی کنیم. کشوری که دشمنی های زیاده خواهان را می‌بیند باید خودش را قوی کند »

حضور پرشور و حداکثری در انتخابات ایران را قوی خواهد کرد و چشم بدخواهان و دشمنان این نظام را کور خواهد نمود.

حضور در انتخابات به مثابه دمیدن نفسی تازه و تزریق خون تازه‌ای است که کشور و ملت را روحی دوباره می بخشد.

انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر هر کدام در جایگاه خود از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و انشاالله مردم عزیز جزیره کیش و پس از انجام بررسی‌های لازم به انتخاب اصلح که مهم‌ترین شاخص‌های کلیدی آن مدیریت و کفایت، تقوا، عدالت خواهی و مبارزه با فساد، انقلابی و جهادی بودن، معتقد به توانمندی‌های داخل کشور، معتقد به جوانان، مردمی و امیدوار بودن افراد است.

اینجانب از همه کیشوندان، معزز و گرامی دعوت می‌نمایم برای آنکه دولت قوی و پر توان داشته باشیم و امنیت و آبرو و قدرت بیشتری در بازوان اجرایی کشور به ارمغان آوریم با یکدیگر در در میعادگاه تاریخی و سرنوشت‌ ساز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ به پای صندوق های رای برویم و یک بار دیگر از آب و خاک این سرزمین زیبا و کهن که قطعه قطعه آن گلگون به خون مطهر شهیدی است دفاع کنیم.

اخبار مرتبط

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

برگزاری همایش ناظرین عضو شبکه بازرسی و نظارت بر انتخابات دورود

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha