نامزد انتخابات 1400 شورای شهر تهران:

شورا باید توانایی انتخاب شهردار قدرتمند را داشته باشد/ باید مدیرانی انتخاب شوند که راه گشای مشکلات مردم باشند

شورا باید توانایی انتخاب شهردار قدرتمند را داشته باشد/  باید مدیرانی انتخاب شوند که راه گشای مشکلات مردم باشند

به گزارش سراج24؛ مهدی عباسی نامزد ششمین دوره ی انتخابات 1400 شورای شهر تهران و از اعضای شورای ائلاف نیروهای انقلاب در گفتگوی اختصاصی با سراج24 اظهار کرد: شهر تهران با مردمانی بسیار فرهیخته نیازمند اقدامات سریع و موثر است و برای شهر تهران شورای شهری کارآمد، آگاه و آشنا به مسائل شهری لازم است. افرادی که دغدغه مردم را دارند و دلسوز آنان هستند و می توانند برنامه ریزی مناسبی را داشته باشند و تا اجرای آن ها، اهداف را دنبال کنند.

شهر تهران با مردمانی بسیار فرهیخته نیازمند اقدامات سریع و موثر است و برای شهر تهران شورای شهری کارآمد، آگاه و آشنا به مسائل شهری لازم است، یعنی افرادی که دغدغه مردم را دارند، دلسوز آنان هستند، می توانند برنامه ریزی مناسبی داشته باشند و تا اجرای آن ها اهداف را دنبال کنند.


وی گفت: شهر تهران نیازمند شورای شهری است که افراد آن باید به مسائل شهر آگاه، متهد و منسجم باشند و عالمانه برای مردم برنامه ریزی کنند.


عباسی در ادامه افزود: انتخاب مدیران شایسته در شهر تهران بسیار مهم است و باید توجه ویژه ای به آن شد و شورای شهر باید توانایی انتخاب شهردار قدرتمند، کاری و آگاه به مسائل شهر را داشته باشد. در واقع شهرداری که بتواند با مردم تعامل سازنده داشته باشد، با مجموعه ها، گروه ها و نهاد های مختلف تعامل ارزشمندی را برقرار کند و بتواند اعتماد مردم را برای افزایش مشارکت مردم بالا ببرد.


نامزد انتخابات شورای شهر تهران در پایان بیان کرد: شهرداری تهران می تواند به عنوان یک نهاد بسیار مهم، به صورت مستقیم و غیر مستقیم نقش موثری در کیفیت زندگی شهروندان ایفا کند و امیدواریم با شورای شهر موفق و آگاه به مسائل شهر، مدیران انتخاب شوند که راه گشای مشکلات مردم باشند و با عملکردشان، شادی را به مردم هدیه دهند.


مهدی عباسی که هم اکنون عضو شورای ائلاف نیروهای انقلاب است در طول این سالها مسئولیت های مختلفی را در سطوح مختلف مدیریتی کشور بر عهده داشته است که از جمله ی آنها می توان به: شهردار منطقه 17 تهران، قائم مقام منطقه 3 تهران، معاون اجتماعی شهرداری منطقه 6 تهران و هم اکنون به عنوان رئیس مرکز عمران و املاک دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به فعالیت است، اشاره کرد.


گفتنی ست؛ وی با کد انتخاباتی 5419 در ششمین دوره ی انتخابات شورای شهر تهران به عنوان یکی از نامزدهای این دوره حضور دارد.

اخبار مرتبط

طحان نظیف: رسیدگی به تخلفات انتخاباتی و نظارت بر تبلیغات بروزرسانی می‌خواهد

انتخابات نیاز به پیش ثبت‌ نام دارد

منش اسلام بازرگان/ جریانی در تلاش است، دوباره دانشگاه را در دست بگیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha