مشارکت حداکثری باعث پیشرفت کشور می شود

مشارکت حداکثری باعث پیشرفت کشور می شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار ظهر سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان ایوان اظهار کرد: در بسیاری از علوم و فناوری حتی جلوتر از کشورهای اروپایی حرکت می‌کنیم و صاحب فناوری شده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در این مقطع وظیفه ما این است که گوش به فرمان ولی‌فقیه باشیم، شخصیتی که افتخار مردم مسلمان جهان است، تصریح کرد: ما در بعد امنیت در بعد دشمن‌ستیزی نمره عالی در سطح دنیا داریم ولی در عرصه اقتصاد با مشکلاتی مواجه هستیم که البته این مشکلات لاینحل نیستند.

امام جمعه ایلام عنوان کرد: همه مردم باید پای صندوق آرا بیایند و دیگران هم تبلیغ کنند که مردم در پای صندوق‌های رای حاضر شوند، حضرت امام راحل فرمود که پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد، مصداق این پشتیبانی در زمان کنونی، مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای است.

وی گفت: هر ایرانی باید افتخار کند که جمهوری اسلامی در برابر آمریکا ایستاد و او را وادار به شکست و منزوی شدن کرده است، صهیونیست‌ها در لاک دفاعی در درون خانه‌هایشان بر گشته‌اند، این عزتی که در پرتوی نظام اسلامی و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری ایجاد شده است.

حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مصداق پشتیبانی از ولایت فقیه، مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای است، گفت: مردم ما مطالباتی دارند، طبیعتاً خیلی از این مشکلات و کارها با یک مدیریت درست حل‌شدنی است و امیدواریم در آینده نزدیک این مسائل و مشکلات برطرف شود.

وی گفت: اگر روحیه جهادی پای کار بیاید، خیلی از کارها شدنی است، همان نگاهی که در دوران دفاع مقدس داشتیم، امروز هم همین نگاه می‌تواند مشکلات ما را در عرصه اقتصادی حل کند.

اخبار مرتبط

وزیر کشور: مصوبات خوبی برای سیل جنوب کرمان اخذ شد

پلیس ٖبا هنجارشکنان تعارف ندارد/ با متخلفان برخورد جدی می‌شود

۲۰ هزار نفر در جنوب کرمان درگیر سیل شده‌اند/ برای ارزیابی خسارات و کمک به مردم در منطقه هستیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha