دولت آینده عرصه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را گسترش دهد

دولت آینده عرصه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را گسترش دهد

به گزارش سراج24، مسعود احمدی ظهر امروز در همایش امر به معروف در انتخابات خرداد ۱۴۰۰ که با حضور حشمت الله قنبرزاده پژوهشگر تاریخ اسلام در سالن همایش شرکت برق کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: باید در دولت بعدی عرصه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر خصوصاً امر به معروف و نهی از منکر مسئولین که مدنظر مقام معظم رهبری است در جامعه توسعه و گسترش پیدا کند.

وی با بیان اینکه منظور از مسئول تنها مسئولین دولتی نیست، افزود: هر شخصی در هر عرصه‌ای که مسئولیت دارد باید پاسخگوی عملکرد خود باشد.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه گفت: این ستاد علاوه بر عفاف و حجاب در عرصه‌های ۱۶ گانه از جمله اقتصادی، اداری، تفریحات سالم، هنر و رسانه بتواند فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه احیا و نهادینه سازی کند.

احمدی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کرمانشاه تربیت فرزندان در سنین پایین است، تاکید کرد: باید کودکان و نوجوانان را تشویق و تربیت به امر معروف و نهی از منکر کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تکلیف فریضه امر به معروف و نهی از منکر برای افراد جامعه تنها در زمان داشتن قدرت نیست، ادامه داد: مردم در زمان طاغوت امر به معروف و نهی از منکر کردند و جمهوری اسلامی را پیروز ساختند و نیز جمهوری اسلامی آمد تا فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه توسعه پیدا کند.

اخبار مرتبط

مراقبت از توله‌یوز ایران به دامپزشک اندونزیایی سپرده می‌شود

به استفاده از ظرفیت جوانان اعتقاد داریم / برای ساختن کشور انسجام و وحدت ملی داشته باشیم

توجه دولت بر کارهای مبتنی بر عدالت/ فشارهای حداکثری بر ایران توسط آمریکا شکست خورده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha