آغاز فرافکنی های وزیر خارجه جدید رژیم صهیونیستی علیه ایران

آغاز فرافکنی های وزیر خارجه جدید رژیم صهیونیستی علیه ایران

به گزارش سراج24 به نقل از جروزالیم پست، یائیر لاپید وزیر خارجه جدید رژیم صهیونیستی از تعهدش مبنی بر همکاری با «نفتالی بنت» نخست وزیر، برای مقابله با توافق مجدد ایران و قدرت‌های جهانی بر سر برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی خبر داد.

لاپید که دو سال دیگر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواهد شد، گفت: اسرائیل بی‌وقفه تلاش خواهد کرد تا مطمئن شود که برنامه هسته‌ای ایران نتیجه‌ای ندارد.

او گفت: «اصل همان اصل است، اسرائیل از هر طریقی از این‌که ایران یک قدرت هسته‌ای شود جلوگیری خواهد کرد.

هم‌زمان، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، اعلام کرد که در دیدار با «مایکل راتنی» نماینده آمریکا در سرزمین های اشغالی، به او گفته که تل‌آویو به همکاری با واشنگتن برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای ادامه خواهد داد.

به گفته گانتز، گفتگوها در خصوص این موضوع پشت درهای بسته صورت خواهد گرفت.

این در حالی است که شب گذشته رئیس جمهور آمریکا در تماس تلفنی با نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی درباره روابط دوجانبه و همچنین مسائل امنیتی از جمله ایران با وی گفتگو کرد.

بایدن در این تماس تلفنی تأکید کرد: ایالات متحده همچنان به حمایت از امنیت اسرائیل با اطمینان ادامه خواهد داد. دولت آمریکا خود را به همکاری با کابینه جدید اسرائیل متعهد می‌داند.

در تماس تلفنی رئیس‌جمهور آمریکا با نخست‌وزیر جدید رژیم صهیونیستی، دو طرف توافق کردند که درباره کلیه مسائل امنیتی منطقه از جمله ایران از نزدیک همفکری کنند.

اخبار مرتبط

هراس تل‌آویو از واکنش حزب الله، دلیل تهدیدهایش است

عوامل و ابعاد افزایش شکست‌های اطلاعاتی اسرائیل مقابل مقاومت

افزایش جنگ قدرت در رژیم اسرائیل؛ "حریدیها" بدنبال گرفتن گلوگاه پولی از نتانیاهو

0 نظر

ارسال نظر

capcha