انتخابات پرشور قوام بخش پایه های اقتدار ایران اسلامی است

انتخابات پرشور قوام بخش پایه های اقتدار ایران اسلامی است

به گزارش سراج24، عقیل امامی سه شنبه در جمع فعالان فرهنگی با بیان اینکه حضور در پای صندوق‌های رأی استفاده از حق قانونی برای مشارکت در اداره کشور است، افزود: با شرکت گسترده مردم در انتخابات تصمیم سازی‌های مبتنی بر خرد جمعی در کشور نهادینه می‌شود.

این فعال سیاسی با تاکید بر نقش برجسته مردم در انقلاب اسلامی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران نظام متکی به آرای مردمی است.

این مسئول انتخاباتی تصریح کرد: انتخابات پرشور و حداکثری قوام بخش پایه‌های اقتدار و بالندگی ایران اسلامی است.

امامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور آن را محصول رویکرد قوه مجریه دانست وافزود: شرکت فعال در انتخابات برای تغییر ریل اجرایی کشور ضرورت دارد.

رئیس ستاد سحر مازندران با اشاره به ماهیت انقلاب اسلامی که مردمی و متکی به اراده‌های ایمانی است افزود: حل مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور با نگاه به ظرفیت‌های پرشمار داخلی و نیروهای جوان و متعهد کشور امکان‌پذیر است.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: خیز بلند کشور به سوی فتح قله‌های آرمانی در گرو همت جوانان و مسئولان انقلابی است. ‏امامی در تببین شرایط حساس کشور گفت: معطل ماندن ظرفیت‌های جهشی کشور در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی نتیجه نگاه به بیرون مرزها است. ‏

وی ادامه داد: مردم با شرکت در انتخابات وانتخاب چهره تحول آفرین، کارآمد وانقلابی از عزم قاطع خود برای آبادانی و شکوفایی ایران اسلامی رونمایی کنند.

‏ این فعال سیاسی تصریح کرد: مشارکت فعال در انتخابات نقشه‌های شوم دشمنان را علیه کشور خنثی خواهد کرد. ‏امامی از آیت الله رئیسی به عنوان مدیر کارآمد وتحول آفرین در عرصه‌های مختلف یادکرد و افزود: با تحقق برنامه‌های توسعه آیت الله رئیسی در قوه مجریه حرکت کشور به سوی قله‌های تعالی بخش پرشتاب خواهد شد.

اخبار مرتبط

آزادراه تهران - شمال تا پایان سال به مازندران متصل می‌شود

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

۲۳۲ دانش‌آموز کرمانشاهی رتبه زیر 1000 را کسب کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha