مواکب اربعین حسینی (ع) کرمانشاه از سید ابراهیم رئیسی حمایت کردند

مواکب اربعین حسینی (ع) کرمانشاه از سید ابراهیم رئیسی حمایت کردند

به گزارش سراج24، مواکب اربعین حسینی (ع) استان کرمانشاه طی بیانیه‌ای از سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حمایت کردند.

قسمتی از متن این بیانه به شرح زیر است:

اینک که جمهوری اسلامی ایران ثمره خون هزاران شهید و جانباز به مرحله‌ای حساس و در پیچ تاریخی و در هنگام افول ابر قدرت‌های پوشالی و استکباری به ویژه آمریکا جهان خوار قرار گرفته بی‌شک انتخابات حساس ریاست‌جمهوری فصل دیگری از شور و امید را برای ملت سرافراز ایران اسلامی رقم خواهد زد.

ان‌شاالله پس از خلق حماسه‌ای حداکثری و ماندگار که جهانیان را به حیرت وا می‌دارد، انتخاب فردی اصلح و شایسته برای پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ این انتخابات از این جهت با اهمیت بوده که می‌تواند علاوه بر شرایط داخلی شرایط منطقه‌ای و معادلات جهانی را هم تحت تأثیر فزاینده خود قرار دهد.

لذا مواکب اربعین استان کرمانشاه این عاشقان حسینی (ع) با بسیج کلیه امکانات و توان مردمی در تمامی برهه‌ها و عرصه‌های موردنیاز با لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله‌العالی) حضور فعال داشته و حمایت خود را از عالم فرزانه و انقلابی و ولایتمدار حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی که دارای روحیه جهادی و در مقایسه با سایر نامزدها سرآمد بوده و می‌تواند کشتی انقلاب را به ساحل هدایت کند و مدیریت انقلابی مسائل اقتصادی، اختلاف طبقاتی، توزیع ناعادلانه ثروت و معیشت قشر محروم جامعه را با قوی کردن ایران مرتفع کند را اعلام می‌دارند.

علی‌هذا از خداوند متعال مسئلت داریم که ملت بزرگ ایران را در این آزمون خطیر انتخابات ۱۴۰۰ با مشارکت پر شور و حداکثری و انتخابی آگاهانه که همانا آیت الله رئیسی است، هدایت و موفق باشند.

اخبار مرتبط

خدمات کادر درمان کرمانشاه در راستای مهار کرونا قابل تقدیر است

جلسات شورای فرهنگ عمومی نقش بسزایی در اصلاح فرهنگ کرمانشاه دارد

دیدار نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با مجروحان حوادث اخیر

0 نظر

ارسال نظر

capcha