با صدور بیانیه‌ای اعلام شد؛

دعوت جامعه قرآنی اهل سنت از ملت ایران برای حضور پر‌شور در انتخابات

دعوت جامعه قرآنی اهل سنت از ملت ایران برای حضور پر‌شور در انتخابات

به گزارش سراج24 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الله لا یغیرمابقوم حتی یغیروا ما بانفسهم

ملت عزیز و سرافراز ایران اسلامی یکبار دیگر در آستانه آزمونی بزرگ و سرنوشت‌ساز قرار گرفته است. موسم انتخابات در کشور ما فرصتی برای تجلی اراده ملی و حراست از مردم‌سالاری دینی فراهم آورده است.

همه آحاد افراد جامعه که سربلندی ایران اسلامی و تحقق آرمان‌های والای انقلاب را می‌خواهند، وظیفه دارند که نگهبان حق انتخاب آگاهانه و آزادنه شهروندان باشند و با کمک و مشارکت گسترده مردم دراین انتخابات، اقتدار منتخب ملت را در اعمال آراء و اراده شهروندان برای حل مسائل و مشکلات کشور تقویت نمایند.

پر واضح است که مردم عزیز ایران اسلامی به وضع موجود اداری و اقتصادی کشور که با ارزش‌های انقلاب، انتظارات جمهور و امکانات و توانایی‌های کشور سازگار نیست، معترض و گله‌مند هستند، اما بی‌شک با ایجاد تحول و تغییر اساسی در ریل اداره امور اجرایی کشور، این تلخ‌کامی‌های ناشی از بی‌عدالتی، خمودگی و حاشیه‌سازی پایان خواهد یافت و به حول و قوه الهی، طعم شیرین اجرای عدالت در کام فرد فرد آحاد جامعه احساس خواهد شد.

آنچه مسلم است، در این راستا رسیدن به مطالبات به حق مردم در اجرایی شدن فعالیت‌های شاخص در جهت اعتلای فرهنگ ناب قرآن کریم، چه در داخل و چه در خارج از مرزهای ایران عزیز از ریاست قوه مجریه مورد انتظار است.

در شرایط حساس کنونی ما اعضای جامعه قاریان، حافظان، مدرسان قرآن کریم و چهره‌های قرآنی جامعه اهل سنت کشور به دنبال تحقق فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر روی کارآمدن دولتی جوان، انقلابی و مردمی از ملت عزیز و رشید ایران اسلامی صمیمانه درخواست می‌کنیم که با شور و نشاط و بدون لحظه‌ای درنگ در ادامه مسیر نورانی امام راحل‌(ره)، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی که همانا تشکیل دولت اسلامی از سوی افراد انقلابی است، به تلاش و کوشش توأم با بصیرت دینی خود ادامه داده و با حضور پرشکوه خود در انتخابات ۲۸ خرداد‌ماه جاری یک بار دیگر ضمن خلق حماسه‌ای دیگر، امید بدخواهان و معاندین این نظام الهی را به یأس و نا‌امیدی مبدل سازند.

وماتوفیقی الابالله علیه توکلت والیه انیب

اخبار مرتبط

اصلاح قانون انتخابات در دستور کار مجلس

خراسان شمالی دومین استان پایبند به مشارکت در انتخابات

شورای نگهبان صحت انتخابات میان‌دوره‌ای آستانه اشرفیه را تایید کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha