کسانیکه در انتخابات شرکت نکردند در وضعیت کنونی کشور نقش دارند

کسانیکه در انتخابات شرکت نکردند در وضعیت کنونی کشور نقش دارند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا حدائق بیان کرد: منتخبین مردم در انتخابات باید در کنار خداترس بودن، مردمی باشد و در میان مردم حضور داشته باشد و مسائل و مشکلات مردمی را بشناسد و برای آن مشکلات نیز برنامه ریزی کند.

وی افزود: افرادی که در انتخابات شرکت نکردند نیز باید پاسخگوی عدم حضور خود در انتخابات باشند زیرا این افراد با عدم حضور در انتخابات نقش ویژه ای در وضعیت کنونی کشور دارند.

حدائق در ادامه تصریح کرد: بر اساس تعالیم دینی نشانه افراد دلسوز جامعه آن است که هرچه برای خود می‌پسندد برای دیگران نیز بپسندند این در حالی است که برخی از مسئولان جمهوری اسلامی مردمی نیستند.

مسئول حوزه علمیه منصوریه شیراز در ادامه عنوان کرد: باید به کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت اگر حال خدمت کردن ندارید نباید در انتخابات حضور داشته باشید زیرا بر اساس تعالیم دینی افرادی که می‌خواهند نماینده مردم باشند باید آماده خدمت کردن به مردم باشند.

به اعتقاد حدائق، ویژگی ریاست جمهوری باید به گونه‌ای باشد که امانت دار، حافظ منافع، خداترس، متخصص، خدمتگذار و پاکدست باشد تا حضور مردم در انتخابات نیز به صورت حداکثری باشد و فردی انتخاب شود که موجب تعالی انقلاب اسلامی شود.

وی ادامه داد: همه مردم وظیفه دارند تا کمک کنند و افرادی که شاید برای حضور در انتخابات دو دل هستند را به یقین رسانده و در انتخابات حضور پرشور داشته و شخص اصلح را انتخاب کنند.

اخبار مرتبط

استقرار 210 گروه بسیجی جهت مقابله با کرونا در شمال غرب شیراز

کاهش جدی خطر کرونا با مراجعه به‌موقع به پزشک

حجت‌الاسلام شیرازی سخنران مراسم هشتم شهریور در ایلام است

0 نظر

ارسال نظر

capcha