«کاروان آوای رضوی» به مهمانی تهرانی‌ها می‌آید

«کاروان آوای رضوی» به مهمانی تهرانی‌ها می‌آید

به گزارش سراج24، همزمان با دهه کرامت کاروان آوای رضوی در محلات مختلف شهر تهران حضور پیدا کرده و برنامه‌های مختلفی را در جشن میلاد حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) برگزار می‌کند.

از سالروز ولادت حضرت معصومه تا میلاد علی بن موسی‌الرضا (ع) دهه کرامت نامگذاری شده است. همه ساله در این روزهای مبارک مجالس شادی و جشن برای امام هشتم و خواهر بزرگوار ایشان در سراسر ایران برگزار می‌شد، اما به دلیل محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا و برای جلوگیری از تجمعات، مراسمات جشن دهه کرامت به شیوه‌ای متفاوت برگزار می‌شود.

کاروان جشن و شادی ائمه معصومین همزمان با دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س) با عنوان «کاروان آوای رضوی» توسط همراه اول و مرکز آفرینش‌های بسیج و با مشارکت عقیق در سطح شهر تهران حرکت کرده و ضمن اجرای برنامه‌های شاد، شعرخوانی، اجرای سرود و نورافشانی دهه کرامت و جشن میلاد امام رضا و حضرت معصومه را گرامی می‌دارد.

این‌کاروان شادی از روز شنبه ۲۲ خرداد تا چهارشنبه ۲۶ خرداد به‌مدت ۵ روز به ۵ منطقه شهر تهران رفته و مراسم جشن و شادی میلاد علی بن موسی‌الرضا (ع) را در فضای باز با حضور مردم برگزار می‌کند.

در اولین‌شب از این مراسم، «کاروان آوای رضوی» به میدان هفت حوض شهر تهران رفت و ضمن اجرای برنامه‌های شاد، با اهدای گل و بادکنک به دختران، روز دختر و میلاد حضرت معصومه را گرامی داشت.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha