حضور در انتخابات یکی از مصادیق پاسداری از خون شهدا است

حضور در انتخابات یکی از مصادیق پاسداری از خون شهدا است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری یک شنبه در آئین تجلیل از فرزندان شهدا که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: حضور در انتخابات و مشارکت ادامه دادن راه شهدا و حفاظت از خون پاک این عزیزان است.

امام جمعه بجنورد ادامه داد: باید با انتخاب داوطلب اصلح شرایط را برای رفع مشکلات کشور مهیا کرد.

وی افزود: ما باید از خون شهدا و رسمی که این افراد بر جای گذاشتند حفاظت کنیم که یکی از مصادیق آن برگزاری انتخابات پر شور است.

حجت الاسلام نوری با بیان اینکه پاسداری از خون شهدای والا مقام وظیفه همه اقشار جامعه است، گفت: مادران شهدا اسطوره‌های صبر و از خود گذشتگی در جامعه هستند.

امام جمعه بجنورد تاکید کرد: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا مقتدر و سربلند است و این دستاورد مرهون مادران و پدرانی است که فرزندان خود را تقدیم انقلاب و نظام کرده اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: زنان در دوران دفاع مقدس در تهییج مردان برای حضور در جنگ و مقابله با دشمن نقش بسیار اساسی و مؤثری ایفا کردند و اگر این زنان و مادران نبودند به طور قطع حضور پرشور در جبهه‌ها را نداشتیم.

وی در انتها گفت: زنان در طول هشت سال دفاع مقدس با مراقبت و محافظت از خانواده در غیاب همسرانی که در جبهه حضور داشتند، بنیان‌های خانواده را حفظ و تسلی بخش مردانی بودند که با خیال آسوده با دشمن تجاوزگر مقابله کنند.

اخبار مرتبط

از گسترش فضاهای ارتباط با مردم استقبال می‌کنم

لزوم ترویج پیام های انقلاب در جامعه

فعالیت در حوزه حجاب باید اقناعی باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha