همدلی اهل سنت و شیعه استان بوشهر برای برگزاری انتخابات پرشور

همدلی اهل سنت و شیعه استان بوشهر برای برگزاری انتخابات پرشور

به گزارش سراج24، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست با دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و جمعی از ائمه جمعه و علمای اهل سنت استان بوشهر اظهار داشت: اقتدار نظام اسلامی و حفظ و ارتقای آن از موضوعات مهم و اساسی است.

وی اضافه کرد: تقریباً تمامی فضلای اهل سنت و شیعه بر این معنا اتفاق نظر دارند که ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار اسلام و نظام اسلامی اگر از متون فاخر استفاده شود یا حکم عقل باشد، واجب است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به برخی از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقا سطح اقتدار اسلامی است.

وی انتخابات را نیز از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقا سطح اقتدار دانسته و تصریح کرد: هر چقدر حضور مردم در انتخابات حماسی‌تر و پرشورتر باشد اقتدار نیز بیشتر خواهد بود.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: الحمدلله سطح دانش فقهی علمای اهل سنت و شیعه در استان بوشهر اینقدر بالاست که با درک اهمیت حضور مردم در انتخابات، در جهت حضور حماسی مردم در این صحنه حساس و دعوت از آنان تلاش و اقدام جدی می‌کنند و از این بابت صمیمانه تشکر می‌کنم.

امام جمعه بوشهر گفت: امید داریم انتخابات پیش رو با حضور گسترده مردم و پر مفهوم و پرمعنا باشد و موجب اقتدار اسلام و مسلمین و نظام اسلامی شود و یک آغازی برای وحدت هر چه عمیق‌تر و توسعه و پیشرفت بر مبنای اسلام و عدالت و رافع مشکلات به ویژه مشکلات معیشت مردم باشد.

اخبار مرتبط

کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در دشتستان

توقیف یک شناور در آب‌های استان بوشهر

برنامه‌های غدیر در ۳۵۷ شهر و روستای استان بوشهر اجرا می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha