همدلی اهل سنت و شیعه استان بوشهر برای برگزاری انتخابات پرشور

همدلی اهل سنت و شیعه استان بوشهر برای برگزاری انتخابات پرشور

به گزارش سراج24، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست با دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و جمعی از ائمه جمعه و علمای اهل سنت استان بوشهر اظهار داشت: اقتدار نظام اسلامی و حفظ و ارتقای آن از موضوعات مهم و اساسی است.

وی اضافه کرد: تقریباً تمامی فضلای اهل سنت و شیعه بر این معنا اتفاق نظر دارند که ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار اسلام و نظام اسلامی اگر از متون فاخر استفاده شود یا حکم عقل باشد، واجب است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به برخی از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقا سطح اقتدار اسلامی است.

وی انتخابات را نیز از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقا سطح اقتدار دانسته و تصریح کرد: هر چقدر حضور مردم در انتخابات حماسی‌تر و پرشورتر باشد اقتدار نیز بیشتر خواهد بود.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: الحمدلله سطح دانش فقهی علمای اهل سنت و شیعه در استان بوشهر اینقدر بالاست که با درک اهمیت حضور مردم در انتخابات، در جهت حضور حماسی مردم در این صحنه حساس و دعوت از آنان تلاش و اقدام جدی می‌کنند و از این بابت صمیمانه تشکر می‌کنم.

امام جمعه بوشهر گفت: امید داریم انتخابات پیش رو با حضور گسترده مردم و پر مفهوم و پرمعنا باشد و موجب اقتدار اسلام و مسلمین و نظام اسلامی شود و یک آغازی برای وحدت هر چه عمیق‌تر و توسعه و پیشرفت بر مبنای اسلام و عدالت و رافع مشکلات به ویژه مشکلات معیشت مردم باشد.

اخبار مرتبط

گروه جهادی که دست 50 خانواده بوشهری را گرفت

کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در دشتستان

توقیف یک شناور در آب‌های استان بوشهر

0 نظر

ارسال نظر

capcha