حفظ دستاوردهای انقلاب با حضور پرشور پای صندوق‌های رای محقق می‌شود

حفظ دستاوردهای انقلاب با حضور پرشور پای صندوق‌های رای محقق می‌شود

به گزارش سراج24، آیت الله محمدرضا ناصری، ظهر امروز در گردهمایی ائمه جمعه استان یزد در مدرسه علمیه الکاظمیه با اشاره به بی‌توجهی برخی نامزدهای ریاست جمهوری به دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی در مناظره‌ها اظهار داشت: این نامزدها خدمات ۴۰ ساله نظام، این همه شهید، این همه پیشرفت و این همه اقتدار را مطرح نکردند و این ظلم به نظام اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه ایران امروز با ایران ۴۰ سال پیش به هیچ وجه قابل مقایسه نیست، افزود: کشور ما امروز به برکت انقلاب و خون شهدا در بسیاری از زمینه‌ها از جمله پزشکی، صنایع دفاعی، فناوری‌های نانو، دانش هسته‌ای و … در دنیا حرف برای گفتن دارد.

ناصری تصریح کرد: اگر امروز غرب نگران دانش هسته‌ای ایران است به خاطر اطلاع از پیشرفت‌هایی است که ایران در این زمینه دارد.

امام جمعه یزد تاکید کرد: اینها خدمات بزرگی است که باید برای مردم بازگو شود و نامزدها باید در مناظرات و سخنرانی‌های خود این موارد را نیز برای مردم بازگو کنند.

وی اظهار داشت: در این شرایط نا امید کردن مردم و جدال با یکدیگر شایسته نیست و گرچه مشکلات اقتصادی که حاصل تحریم و بی تدبیری و نداشتن دانش اقتصادی است، وجود دارد اما نباید پیشرفت‌ها را نیز نادیده گرفت.

ناصری بیان کرد: مردم به امید نیاز دارند و در تبلیغات انتخاباتی باید با بیان پیشرفت‌های کشور، مردم را به آینده این کشور امیدوار کرد.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه نامزدها نباید در مناظره‌ها دشمنان را شاد کنند، افزود: ایران برای خودش وزنه ای است و نباید با برخی مطالب، منافقان را جری و غربی‌ها و آمریکایی‌ها را در مناظرات جسور کرد.

وی با تاکید بر اینکه عظمت ایران نباید فراموش شود، گفت: برای این انقلاب خون‌های بسیاری داده شده و افرادی همچون آیت الله سعیدی در راه این انقلاب مجاهدت‌ها کرده و شکنجه‌ها شده اند و امروز نباید با بی‌توجهی، این خون‌ها نادیده گرفته شود.

ناصری با بیان اینکه همه ما برای حفظ این انقلاب در مقابل شهدا مسئولیم، تصریح کرد: حفظ انقلاب با حضور در صحنه انتخابات و شرکتی گسترده و پرشور امکان پذیر است.

اخبار مرتبط

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

برگزاری همایش ناظرین عضو شبکه بازرسی و نظارت بر انتخابات دورود

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha